Chronoekonomická analýza červenec 2024

Chronoekonomická analýza července 2024

1. až 12. července budou opět ovlivňovat ekonomické dění ve světě ovlivňovat pozitivně působící chronomy, dávající dobrý předpoklad pro růst burzovních indexů a pro zvýšené objemy zobchodovaných akcií. Na burzách by měla panovat spíše „býčí“ než „medvědí“ nálada. Společností by měl vanout svěží vítr a u lidí převažovat optimismus a dobrá nálada. Pravděpodobně budou velmi dobře prosperovat provozovatelé festivalů a producenti nápojů. Zabodovat by měli i provozovatelé lodní dopravy a zábavních parků.

14. až 16. července se projeví nebezpečný chronom Marse, Urana a Algolu, který může přinést dramatické děje nejen do přírody, ale i do společnosti a na burzy. Možné jsou velké výkyvy burzovních indexů a na scéně se mohou objevit překvapivé zprávy, které skokově změní rovnováhu sil.

17. – 19. července by měly dostávat pozitivní impulzy akcie firem produkujících moderní technologie a potravinářské firmy.

20. až 21. července ( možná již mezi 14. a 21. červencem ) by měl být sentiment trhu dosti rozkolísaný a dají se očekávat velké výkyvy kurzů akcií logistických společností a cestovních agentur. Rány díky politickým rozhodnutím může dostat mezinárodní obchod. Přispět k tomu mohou živelné pohromy doprovázené ekologickými haváriemi. Vyloučena nejsou zemětřesení či výbuchy sopek doprovázená tsunami, požáry a výbuchy, sesuvy půdy či nábožensky motivované nepokoje. Řádit mohou nejen živly přírodní, ale i teroristické. Chronom Merkura a Urana může také přinést havárie v hromadné dopravě či výpadky rozvodných a počítačových sítí .

26. – 31. července by měly být trhy vcelku stabilní.

Chronomy specificky ovlivňující dění v naší republice jsou mezi 9. a 31. červencem poněkud náročnější, kdy na našem území může dojít k násilným trestným činům, které pobouří naši veřejnost, do potíží se mohou dostat některé finanční společnosti či banky, rozkolísat se může kurz naší měny a obchody na burze, náš stát může být obviňován z nedodržování svých závazků a úmluv, vyloučit nelze ani mezinárodní arbitráže. Naše politická scéna bude pravděpodobně dosti rozhádaná a neschopná se dohodnout na rozumných kompromisech. Vyloučit nelze ani řádění přírodních živlů, které na našem území mohou napáchat velké škody..

Ing. Richard Stříbný, Nerudova 39, 118 00 Praha 1, tel: 604 506 098, skype: zrozenec , e-mail: richard@stribny.cz
Design by Vanavi.com
Doporučujeme: Astrologická společnost ČR