Horoskop únor 2020

Nejvýznamnější konstelace ÚNOR 2020

Zatímco konstelace mundánní ( platné pro celý svět ) jsou v tomto měsíci vcelku harmonické přející návštěvám kulturních zařízení, meditacím a rozjímáním ( Jupiter sextil Neptun ) či sportovním aktivitám ( Mars ve znamení Střelce ), konstelace specificky ovlivňující dění v našem státě jsou naopak poněkud náročnější. Tranzitující Jupiter bude v první půli února v opozici na svou pozici v horoskopu republiky ve znamení Raka. Výsledkem pak mohou být potíže našeho státu v oblasti mezinárodních vztahů a obchodu. Můžeme být obviňováni z nedodržování podepsaných dohod a z nedostatečné ochrany investic ze strany zahraničního kapitálu, může nám být vyhrožováno arbitrážemi. Dají se očekávat sporná rozhodnutí soudů, která rozladí naši veřejnost. Ve druhé půli února tranzitující Saturn ve znamení Kozoroha poněkud přimrazí kvadraturou Venuši republiky ve znamení Vah, což může přinést nevlídné klima v přírodě a organizované projevy nespokojenosti spoluobčanů nazlobených svou situací. Navíc hned v první únorové dekádě přechází Mars přes ascendent republiky a to by mohlo vnést na naše území v lepším případě ostré boje sportovní a politické, v horším případě lze očekávat násilné trestné činy, požáry a výbuchy.

1. únor – hned první únorový den je plný extrémů, jelikož Mars přechází přes svou pozici v horoskopu republiky a Merkur vytváří opozici vůči Saturnu republiky, zároveň však bude v trigonu na Venuši republiky, takže lze předpokládat dramatické výměny názorů mezi vládnoucí garniturou a opozicí, možné jsou zvraty počasí.

2. – 5. únor Venuše ve znamení Ryb se ocitne v harmonickém spojení se Saturnem ve znamení Kozoroha a Merkur ve znamení Ryb vytvoří sextil s Uranem ve znamení Býka , což přeje jak návštěvám kulturních zařízení či duchovním aktivitám tak nákupům výpočetní a komunikační techniky. Lidé by měli spolu přátelsky a uvolněně komunikovat, nuda nebude na pořadu dne.

6. - 8. února by měli zaznamenat úspěchy naši sportovci a kriminalisté ve střetnutích se svými protivníky, překvapit by mohli naši vědci a technici svými objevy a vynálezy. ( Merkur trigon Slunce republiky, Slunce sextil Mars republiky, Mars sextil Uran republiky ).

9. - 15. února republika může očekávat dramatické děje ve společnosti i v přírodě doprovázené požáry a výbuchy. Nejsou to vhodné dny pro důležitá jednání a pro rozhodování v zásadních otázkách. Lze očekávat zvýšenou četnost karambolů na cestách i v mezilidských vztazích. Technika se může vymykat zpod kontroly své obsluhy, na našem území mohou nastat výpadky rozvodných a počítačových sítích. ( Mimo jiné Slunce přejde přes Urana republiky v opozici na Lunu a na Saturna republiky ).

16. - 21. únor Jupiter pohybující se znamením Kozoroha bude v harmonické vazbě s Neptunem ve znamení Ryb a to je konstelace ideální pro návštěvy kulturních zařízení, tvůrčí lidé budou líbáni múzami a mohou vytvořit díla nadčasové hodnoty sbližující lidi s rozdílným náboženstvím. Brány k vyšším duchovním stavům v meditacích a rozjímáních budou pootevřeny. Je to velmi dobrá astrologická příležitost pro zahájení duchovních a kulturních projektů, které by měly mít dlouhodbou úspěšnost.

24. - 26. února harmonické mundánní konstelace přejí sportovním aktivitám, měla by stoupat produktivita práce a zabojovat mohou i naši sportovci ( Slunce s Merkurem ve znamení Ryb v sextilu s Marsem ve znamení Kozoroha, tanzitující Venuše v trigonu s Marsem republiky ).

28. - 29. února budou dění u nás i ve světě ovlivňovat harmonicky působící konstelace, za kterých by se měly hýbat obchody a lidé by spolu měli důstojně komunikovat.Ing. Richard Stříbný, Nerudova 39, 118 00 Praha 1, tel: 604 506 098, 241 441 141, skype: zrozenec , e-mail: richard@stribny.cz
Design by Vanavi.com
Doporučujeme: Astrologická společnost ČR