Horoskop říjen 2019

Nejvýznamnější konstelace říjen 2019

Konstelace specificky ovlivňující dění v našem státě jsou až do 21. října ( s výjimkou 8. - 12. října ) velmi pozitivně působící a náš stát by měl zaznamenat mimořádné úspěchy na poli ekonomickém, sportovním i v mezinárodních vztazích a to zejména díky přechodu Jupitera přes Marse republiky ve znamení Střelce a koncem října pak přejde přes ascendent republiky. Ve společnosti by v prvních třech říjnových týdnech měla panovat vcelku optimistická nálada. Konec října – speciálně 27. a 28. říjen pak bude ovlivněn extrémně disharmonickými konstelacemi ( Mars kvadrát Saturn a Slunce opozice Uran ), které světu i nám může přinést řádění živlů přírodních ( mimo jiné zemětřesení, prudké bouře a výpadky sítí rozvodných i rozvodných ) a dramatické děje ve společnosti. Bohužel zrovna v těchto dnech budeme slavit 101. solární horoskop ČR, který tentokráte začíná působit 27.10. ve 23.03 hod SEČ ( působit bude následujících 12 měsíců ). A dlužno říci, že to je „astrologický fičák“, který může ukončit období relativní stability a hospodářského růstu a předznamenává minimálně dva kritické roky, za kterých bude panovat daleko větší ekonomická i politická nestabilita. Konstelace v tomto soláru i následné tranzity pro rok 2020 naznačují pád vlády či její zcela radikální obměnu a pravděpodobné hledání nového prezidenta.

1. - 5. říjen - dění u nás bude ovlivňovat řada velmi pozitivně působících konstelací ( Merkur přechází přes Venuši a Slunce republiky, Venuše trigon Uran republiky a sextil Luna republiky ) , za kterých by náš stát měl zaznamenat mimořádné úspěchy na poli ekonomickém i v mezinárodních vztazích. Podepsány mohou být významné dohody vedoucí k hospodářskému růstu, parlament může přijmout zákonu ku prospěchu většiny obyvatelstva. Vyznamenat se mohou naši obchodníci i umělci. Vhodné dny pro důležitá jednání a pro rozhodování v zásadních otázkách.

6. - 7. říjen Merkur opozice Uran může přinést havárie v hromadné dopravě, možné jsou výpadky počítačových a rozvodných sítí, dá se také očekávat rozkolísání burzovních indexů. Slunce kvadrát Saturn zvýší riziko zemětřesení, závalů v dolech a sesuvů půdy. V těchto dnech není radno podnikat cokoliv riskantního.

8. - 12. říjen Merkur kvadratura Neptun republiky, Slunce kvadrát Jupiter republiky – pozor na podvodníky a na chybná rozhodnutí, zloději mohou trhat v těchto dnech rekordy. Na straně druhé v těchto dnech přechází Jupiter přes Marse republiky a díky tomu by měly přijít výborné výkony našich kriminalistů i sportovců v bojích se svými protivníky.

13. - 15. říjen Slunce sextil Mars republiky, Merkur trigon Jupiter republiky – dny, kdy by se mělo naší ekonomice dařit. Obchodníci by si měli mnout ruce a zazářit by měli naši obchodníci a sportovci.

17. - 21. říjen působit bude celá řada harmonických konstelací, které vytváří klima ideální pro důležitá jednání, pro podpisy významných smluv a zahajování nových projektů. Konstelace specificky ovlivňující dění u nás jsou také velmi pozitivní ( mimo jiné Slunce konjunkce Venuše republiky, Venuše trigon Jupiter republiky ). Vyznamenat by se měli naši vědci, vynálezci, technici, obchodníci i umělci.

22. - 30. října bude působit naopak celá řada disharmonických konstelací jak mundánních ( platných pro celý svět ) tak specificky působících na náš stát ( tranzitů ). Merkur kvadrát Luna a Uran republiky, Slunce opozice Uran – možné výpadky počítačových a rozvodných sítí. Mars kvadrát Saturn pak může světu přinést zemětřesení, výbuchy sopek, požáry a teroristické činy.

Ing. Richard Stříbný, Nerudova 39, 118 00 Praha 1, tel: 604 506 098, 241 441 141, skype: zrozenec , e-mail: richard@stribny.cz
Design by Vanavi.com
Doporučujeme: Astrologická společnost ČR