Horoskop duben 2019

Nejvýznamnější konstelace duben 2019

Bezesporu nejvýznamnější konstelací pro naši republiku je fakt, že se Jupiter na své pouti ekliptikou z pohledu geocentrického zastavuje mezi 24. a 25. stupněm znamení Střelce, kde je velmi silný a pozitivně působící a to poblíž ascendentu České republiky ! V důsledku toho by měla panovat na našem území u převážné většiny obyvatelstva naší krásné země velmi dobrá nálada a pocit spokojenosti. Přispět k tomuto pocitu mohou rozhodnutí soudů, dobré výsledky našich sportovců a dobrý stav ekonomiky. Jupiter se navíc zastavuje na stupni ekliptiky, který je v harmonické vazbě jak s Uranem republiky ve znamení Vodnáře, tak s Lunou republiky ve znamení Lva a díky tomu by mohli zaznamenat velké úspěchy i naši vědci, výzkumníci, technici a obchodníci.1. - 3. duben výrazné seskupení planet ve znamení Ryb ( konjunkce Luny, Merkura, Venuše a Neptuna ) přeje jak posezení s přáteli nad sklenkou dobrého moku tak návštěvám kulturních zařízení. Možné jsou však u citlivých jedinců náhlé proměny nálad, proměnlivé klima doprovázené vodními srážkami v různých skupenstvích bude panovat v přírodě.

5. - 6. duben obchody by se měly hýbat ( Venuše trigon Merkur republiky ), avšak Merkur bude v napětí s Marsem republiky, což by mohly přinést ostré střety našich sportovců a kriminalistů se svými protivníky.

7. – 8. duben – z astrologického hlediska jsou to dny ideální pro důležitá jednání, pro podpisy významných smluv či pro setkání s vlivnými lidmi. ( Venuše trigon Jupiter republiky, Slunce trigon Mars republiky ).

9. - 12. duben jsou náročnější dny, kdy Slunce v kvadrátu se Saturnem může světu přinést zemětřesení, sesuvy půdy či zřícení budov. Nejsou to dny vhodné pro důležitá jednání, pro koupě nemovitostí nebo zboží trvalejší hodnoty.

13. – 14. duben jsou dny ideální pro důležitá jednání, pro podpisy významných smluv pro uzavírání svazků manželských i obchodních. Díky trigonu mezi Sluncem ve znamení Berana a Jupiterem ve znamení Střelce by měl být docílen úspěch i u projektů s vyšší mírou rizika.

15. – 16. duben Venuše kvadratura Jupiter – pozor na svody a na pokušení

22. - 23. duben Slunce konjunkce Uran v Býku – štěstí přeje připraveným a odvážným, vhodné dny pro zahajování nových projektů a pro významné investice, také pro koupi či prodej nemovitostí nebo kvalitních uměleckých děl.

26. – 27. duben Mars kvadrát Neptun – zvýšené riziko podvodů, krádeží a setkání s podvodníky. Nevhodné dny pro důležitá jednání či pro větší investice. Leckde může řádit vodní živel a infekční choroby.

29. - 30. duben Mars opozice Mars republiky – naše veřejnost může být zneklidněna násilnými trestnými činy či loupežemi.

Ing. Richard Stříbný, Nerudova 39, 118 00 Praha 1, tel: 604 506 098, 241 441 141, skype: zrozenec , e-mail: richard@stribny.cz
Design by Vanavi.com
Doporučujeme: Astrologická společnost ČR