Horoskop týdne od 11. do 17. března 2019

Horoskop týdne od 11. do 17. března 2019

Nejvýznamnější konstelací specificky ovlivňující dění v našem státě je přechod Jupitera přes ascendent horoskopu České republiky, který by nám měl přinést úspěchy na poli ekonomickém i v mezinárodních vztazích, lid by měl mít převážně pozitivní náladu, ke které mohou přispět dobré výkony našich sportovců i obchodníků. Naopak nejobtížnější mundánní konstelací ( působící na celou planetu ) tohoto týdne je poloviční kosmický kříž mezi Sluncem s Merkurem a s Neptunem ve znamení Ryb, Lunou ve znamení Blíženců a Jupiterem ve znamení Střelce, který se uzavírá ve středu a ve čtvrtek. Díky němu lze očekávat u nás i ve světě prudké změny počasí, řádit mohou živly přírodní i teroristické, pravděpodobné jsou lokální záplavy a bouře doprovázené prudkým větrem.

Pondělí a úterý

Projekty, které budou započaty v pondělí odpoledne či v úterý dopoledne by měly mít dlouhodobě pozitivní dopad na průběh budoucích dějů. Na ekliptice se totiž uzavře zemský trigon mezi Lunou s Marsem ve znamení Býka a Saturnem s Plutonem ve znamení Kozoroha. Produktivita práce by měla stoupat a dá se říci, že tato konstelace přeje nákupům zboží trvalejší hodnoty či investicím do nemovitostí.

Středa a čtvrtek

Pro naši republiku i pro svět to jsou kritické dny, kdy se vytvoří na ekliptice poloviční kosmický kříž mezi tělesy ve znamení Ryb, Blíženců a Střelce ( vše to jsou pohyblivá znamení ), což by mohlo vést u citlivých jedinců k prudkým změnám nálad a k unáhleným reakcím na podněty. Výsledkem mohou být četnější karamboly v mezilidských vztazích i na cestách.

Pátek až neděle

O víkendu se ocitne retrográdní Merkur v Rybách v kvadrátu s Jupiterem ve Střelci, takže lidé mohou lehkomyslně utrácet za zbytné a příliš luxusní věci. Tranzitující Venuše pohybující se znamením Vodnáře vytvoří sextil na Marse republiky ve znamení Střelce, což přeje cestám do přírody i sportovním aktivitám.Ing. Richard Stříbný, Nerudova 39, 118 00 Praha 1, tel: 604 506 098, 241 441 141, skype: zrozenec , e-mail: richard@stribny.cz
Design by Vanavi.com
Doporučujeme: Astrologická společnost ČR