Horoskop týdne od 11. do 17. února 2019

Horoskop týdne od 11. do 17. února 2019

Mars se bude až do čtvrtečních 11.51 hod SEČ pohybovat znamením Berana, ve kterém je velmi silný ( zde vládne ) a navíc bude v konjunkci s Uranem, což vytvoří astrologickou třaskavou směs, za které mohou řinčet zbraně mezi znepřátelenými státy i mezi rozhádanými jedinci. Výsledkem toho, že se již nějakou dobu pohybují tato dvě tělesa Sluneční soustavy ve znamení Berana, je již vypovězení smlouvy mezi USA a Ruskem o likvidaci raket krátkého a středního doletu. Vojenští stratégové mohou vyrukovat s novými zbraněmi a s novými plány, jak pod záminkou bezpečnosti dále zbrojit a ukrojit si z HDP více procent na inovace zbrojních systémů. V následujících dnech hrozí prudké zvraty počasí, možné jsou četnější požáry či výbuchy, vyloučit nelze zvýšené aktivity teroristů.

Pondělí až středa

Kromě výbušné v úvodu zmiňované konjukce Marse s Uranem ve znamení Berana se projeví přechod Slunce přes Urana republiky, takže na našem území může stoupat počet dopravních nehod, pravděpodobné jsou výpadky počítačových a rozvodných sítí, hackeři mohou útočit na banky. Technika se může vymykat zpod kontroly své obsluhy.

Čtvrtek a pátek

Slunce pohybující se ve znamení Vodnáře vytvoří opozici na Saturna republiky ve znamení Lva, což může přinést úmrtí či oslabení zdraví významných osobností, zejména v pátek pak lze očekávat větší dopravní zácpy.

Sobota a neděle

Na našem území by se měly hýbat obchody, kromě obchodníků by se měli vyznamenat i naši umělci a kreativci. ( Merkur tranzitující v trigonu na Merkura republiky, Slunce tranzitující v trigonu na Venuši republiky ). Lidé by měli být schopni a ochotni své úsporu utrácet i z avěci zbytné a příliš luxusní. ( Venuše tranzitující v opozici na Jupitera republiky ).Ing. Richard Stříbný, Nerudova 39, 118 00 Praha 1, tel: 604 506 098, 241 441 141, skype: zrozenec , e-mail: richard@stribny.cz
Design by Vanavi.com
Doporučujeme: Astrologická společnost ČR