Horoskop týdne od 14. do 20. ledna 2019

Horoskop týdne od 14. do 20. ledna 2019

I tomto týdnu bude panovat napětí mezi znamením Berana, kde je přítomen jeho vládce Mars ( rovněž Uran a v pondělí i Luna ) a znamením Kozoroha ( konkrétně s Merkurem ). Výsledkem mohou být četná zranění hlavy a kolen zejména pak ve sportovních kláních, leckde se dočkají v lepším případě přestřelek slovních, v horším případě budou promlouvat zbraně. Jupiter se i v tomto týdnu pohybuje znamením Kozoroha v kvadrátu s Neptunem ve znamení Ryb, takže lze očekávat řádění vodního živlu v různých skupenstvích, propuknout mohou epidemie infekčních chorob, stoupat bude zřejmě konzumace lihových nápojů. Na straně druhé Venuše ve znamení Střelce vytváří harmonickou vazbu se svým odvěkým souputníkem Marsem, který se bude pohybovat ve znamení Berana. Tato konstelace vytváří klima ideální pro pokusy o oživení stávajících partnerských vztahů či pro navazování vztahů nových, mezi mužským a ženským živlem to bude jiskřit.

Pondělí

Luna se bude až do 19.31 hod SEČ pohybovat spolu s Marsem a s Uranem ve znamení Berana, přičemž okolo 17. hodiny dostihne na své pouti ekliptikou Urana. Výsledkem může být netrpělivost a zbrklost, která může přinést karamboly na cestách i v mezilidských vztazích.

Úterý a středa

Venuše i Mars vytvoří harmonické spojení s Neptunem republiky, Luna se pohybovat znamením Býka a to vytváří astrologické klima vhodné pro návštěvy kulturních zařízení a pro setkání s přáteli nad sklenkou dobrého moku.

Čtvrtek a pátek

Luna se bude v těchto dnech pohybovat ve znamení Blíženců a to trochu vyvažuje jinak spíše opatrné a důstojné konstelace ve znamení Kozoroha. Ve čtvrtek večer pak Luna v Blížencích vytvoří tzv. poloviční kosmický kříž s Venuší a s Jupiterem ve Střelci a rovněž pak s Lunou v Rybách, takže se leckde budou emoce vymykat zpod kontroly zdravého rozumu, zejména pak po požití lihových nápojů, mnozí nebudou znát správnou míru.

Sobota a neděle

Páteční a sobotní dopravu negativně ovlivní kvadrát mezi Sluncem v Kozorohu a Uranem v Beranu. Díky této dramatické konstelaci lze očekávat zvýšenou četnost havárií na komunikacích pozemských i elektronických. Přijít mnohde mohou výpadky počítačových sítí, do potíží se mohou dostat i elektrárny. V neděli a zejména pak v pondělí při úplňku doprovázeném úplným zatměním Luny lze předpokládat dramatické děje v přírodě i ve společnosti. Nutná je rozvaha a trpělivost.

Ing. Richard Stříbný, Nerudova 39, 118 00 Praha 1, tel: 604 506 098, 241 441 141, skype: zrozenec , e-mail: richard@stribny.cz
Design by Vanavi.com
Doporučujeme: Astrologická společnost ČR