Horoskop týdne od 7. do 13. ledna 2019

Horoskop týdne od 7. do 13. ledna 2019

V tomto týdnu stoupne napětí mezi znamením Berana, kde je přítomen jeho vládce Mars a znamením Kozoroha ( konkrétně s Merkurem ). Výsledkem mohou být četná zranění hlavy a kolen zejména pak ve sportovních kláních, leckde se dočkají v lepším případě přestřelek slovních, v horším případě budou promlouvat zbraně. Jupiter se pohybuje znamením Kozoroha a dostává se do kvadrátu s Neptunem ve znamení Ryb, takže lze očekávat řádění vodního živlu v různých skupenstvích, v tomto a rovněž v příštím týdnu může propuknout epidemie infekčních chorob, stoupat bude zřejmě konzumace lihových nápojů. Na straně druhé Venuše hned v podnělí ve 12.18 hod přechází do znamení Střelce a v následujících dvou týdnech sladí svůj krok v harmonické vazbě se svým odvěkým souputníkem Marsem, který se bude pohybovat ve znamení Berana. Tato konstelace vytváří klima ideální pro pokusy o oživení stávajících partnerských vztahů či pro navazování vztahů nových, mezi mužským a ženským živlem to bude jiskřit.

Pondělí až středa

V těchto dnech je nutná zvýšená opatrnost při řízení motorových vozidel, Merkur v kvadrátu s Marsem však může přinést nejen karamboly na cestách, ale i v mezilidských vztazích.

Čtvrtek a pátek

Luna se bude v těchto dnech pohybovat v blízkosti Neptuna ve znamení Ryb, což duchovně vyspělejší využijí k meditacím, k rozjímáním a k návštěvám kulturních zařízení. Ti méně vyspělí pak mohou zvýšenou měrou konzumovat alkoholické nápoje.

Sobota a neděle

Luna se bude pohybovat spolu s Marsem ve znamení Berana a to je konstelace ideální pro aktivní odpočinek při sportu. Merkur tranzitující bude v sextilu se svou pozicí v horoskopu naší republiky, takže lze předpokládat, že se obchody na našem území budou hýbat.

Ing. Richard Stříbný, Nerudova 39, 118 00 Praha 1, tel: 604 506 098, 241 441 141, skype: zrozenec , e-mail: richard@stribny.cz
Design by Vanavi.com
Doporučujeme: Astrologická společnost ČR