Horoskop týdne od 24. do 31. prosince 2018

Horoskop týdne od 24. do 31. prosince 2018

V následujících dnech se bude Slunce stupeň po stupni přibližovat Saturnu ve znamení Kozoroha a dá se tudíž říci, že to je spíše klidná, vážná a důstojně působící konstelace, která by měla bytosti na naši krásné planetě vést ke zklidňování a ke zpytování svědomí, k zamyšlení nad tím, čím naplňujeme čas nám vyměřený, zda bychom nemohli být v následujícím kalendářním roce lepšími a méně sobeckými lidmi. Měli bychom si v těchto dnech více než jindy uvědomit, že čas je to nejcennější, co každý z nás na téhle planetě – na vesmírné škole pro naše duše zvané Zeměkoule má... Všichni jsme opět blíže stopstavu či restartu – své smrti, proč si to nepřiznat a s tím vědomím následující cykly času nám zbývající využít k vyčištění si zbytku své karmy a k napomáhání bližnímu svému, aby udělali totéž. Nicméně všelékem proti času je láska – k Bohu, k bližnímu svému a zejména k sobě samému. Z tohoto úhlu pohledu bezesporu platí – být dobrým člověkem se vyplácí !

Pondělí až středa

Na Štědrý den se bude Luna až do 17.58 hod SEČ bude pohybovat znamením Raka, což přeje návštěvám příbuzných a setkáním se svými bližními. V 15.50 hod se však Luna v Raku ocitne v kvadrátu s Uranem v Beranu, a to by mohlo vést ( plus minus půl hodiny ) k prudkým výlevům emocí u citlivých jedinců a k poškození si žaludku nevhodnou stravou. Od 17.58 hod až do středečních 18.50 hod se bude Luna pohybovat královským znamením Lva, takže lidé by měli být k sobě velkorysí a přátelší, nuda nebude na pořadu dne. Merkur ve střelci se však ocitne v těchto dnech v kvadrátu na Neptuna ve Střelci, což zvýší riziko setkání se s podnapilými či se zfetovanými účastníky silničního provozu a dopravu také mohou potrápit mlhy či vodní živel v různých skupenstvích.

Čtvrtek až sobota

Merkur na své pouti ekliptikou přejde přes Marse republiky ve znamení Střelce, takž by měli zabojovat naši sportovci a kriminalisté ve střetnutích se svými protivníky. Posilovny a wellness centra by měly praskat ve švech, mnozí budou plánovat dorodružnou dovolenou a dávat si předsevzetí, že budou v následujícím roce více sportovat.

Sobota až pondělí

V posledních dvou dnech tohoto roku vytvoří tranzitující Merkur ve znamení Střelce trigon na Lunu republiky ve znamení Lva a sextil na Urana republiky ve znamení Vodnáře, což přeje aktivnímu odpočinku při sportu a setkáním s přáteli nad sklenkou dobrého moku. Nuda nebude na pořadu dne pro aktivní jedince.Ing. Richard Stříbný, Nerudova 39, 118 00 Praha 1, tel: 604 506 098, 241 441 141, skype: zrozenec , e-mail: richard@stribny.cz
Design by Vanavi.com
Doporučujeme: Astrologická společnost ČR