Horoskop týdne od 24. do 30. září 2018

Horoskop týdne od 24. do 30. září 2018

V tomto týdnu aktivizuje tranzitující Mars pohybující se ve znamení Vodnáře poloviční kosmický kříž v horoskopu zatmění Luny z 27.7.2018 a díky tomu lze očekávat méně příjemné děje ve společnosti i v přírodě. Pravděpodobná je akcelerace obchodní války mezi USA a Čínou, ale i mezi jinými zeměmi, což může mít v budoucnu neblahý dopad i na naši ekonomiku. Na našem území ( zejména od pondělí do pátku ) Mars ve Vodnáři v napětí se Sluncem republiky může přinést četnější požáry, výbuchy a průmyslová či dopravní neštěstí většího rozsahu. Možné jsou výpadky rozvodných i počítačových sítí, řádit může také vzdušný živel.Pondělí

V pondělí by neměla váznout komunikace mezi lidmi a neměly by se tvořit enormní zácpy na silnicích, Merkur ve Vahách bude v trigonu s Marsem ve Vodnáři.

Úterý až čtvrtek

Slunce ve Vahách se ocitne v kvadrátu se Saturnem v Kozorohu, což může vést k ochlazení počasí i v mezilidských vztazích. Ve světě nelze vyloučit zemětřesení, sesuvy půdy, zřícení budou a vypovídání obchodních smluv nebo zvyšování dovozních cel.

Pátek až neděle

Víkend přeje sportovním aktivitám, návštěvám kulturních zařízení a setkáním s přáteli nad sklenkou dobrého moku. V sobotu večer a v neděli dopoledne se na ekliptice vytvoří velký vzdušný trigon mezi Sluncem ve Vahách, Lunou v Blížencích a Marsem ve Vodnáři, takže by nuda neměla být na pořadu dne. Lidé by měli být k sobě přátelští, vlídní a tolerantní.

Ing. Richard Stříbný, Nerudova 39, 118 00 Praha 1, tel: 604 506 098, 241 441 141, skype: zrozenec , e-mail: richard@stribny.cz
Design by Vanavi.com
Doporučujeme: Astrologická společnost ČR