Horoskop září 2018

Nejvýznamnější konstelace září 2018

Bezesporu nejdůležitější astrologickou událostí tohoto měsíce je přechod Slunce ze znamení Panny do znamení Vah, kdy dochází k Podzimní rovnodennosti. Tentokráte tato významná událost nastává 23. září hned po ránu – ve 3.54 hod SELČ a dá se říci, že horoskop sestavený pro tento okamžik a pro souřadnice hlavního města pak podbarvuje dění v dané lokalitě po nejbližšího čtvrt roku. Naší republice by měl přinést vylepšení vláhového deficitu, jelikož 4. dům tohoto horoskopu, charakterizující počasí, je ve vodním znamení Štíra a je zde i Jupiter ( přispěje i Venuše ve znamení Štíra ) v harmonických vazbách na Lunu a na Neptuna ve znamení Ryb. Lze tedy očekávat na našem území spíše deštivější podzim. V tomto horoskopu jsou dvě významné disharmonické vazby – Mars kvadrát Uran a Merkur kvadrát Saturn. Když se rozvine tento horoskop po povrchu zeměkoule za pomoci astrokartografie, tak je možné vidět, že na hlavních osách se tyto neblahé konstelace na západě USA, v západní části Jižní Ameriky, na západě Afriky a v oblasti Papuy Nové Guiney. Především zde v následujícím čtvrtletí mohou přijít výbuchy sopek, zemětřesení, blackouty, sesuvy půdy či tsunami.

1. - 2. září zatímco Venuše bude v trigonu s Uranem republiky, Merkur bude v opozici na Urana republiky. Úspěchy mohou zaznamenat umělci a obchodníci, naopak leckde může kolabovat doprava, technika se bude vymykat zpod kontroly své obsluhy a na našem území může dojít k výpadkům rozvodných a počítačových sítí.

3. - 4. září Merkur sextil Venuše - lidé by měli spolu uvolněně a přátelsky komunikovat, dny ideální pro navazování nových partnerských či obchodních vztahů

6. - 9. září dění u nás bude ovlivňovat celá řada pozitivně působících konstelací, při kterých bude stoupat produktivita práce, obchody se budou hýbat a ve společnosti by měla panovat dobrá nálada.

11. - 12. září Slunce kvadrát Mars republiky – těžké boje našich sportovců, vojáků a kriminalistů se svými soupeři.

14. - 16. září Merkur opozice Neptun – pozor na podvodníky a na chybná rozhodnutí

Merkur kvadrát Mars republiky – stoupne riziko karambolů na cestách i v mezilidských vztazích.

18. - 19. září Mars ve Vodnáři kvadrát Uran v Býku – kritické dny. Ve světě mohou nastat dramatické děje v přírodě i ve společnosti. Nelze vyloučit výbuchy sopek, požáry a výbuchy, přijít mohou výpadky rozvodných a počítačových sítí, zvýší se pravděpodobnost pádů letadel či železničních neštěstí. Negativní impulzy dostane světový mírový proces i světová ekonomika. V těchto dnech není radno podnikat cokoliv riskantního.

22. - 26. září – kritické dny pro svět i pro naši republiku Slunce s Merkurem budou v kvadrátech na Saturna, což kromě zvýšeného rizika zemětřesení může světu přinést vypovězení podepsaných politických a obchodních dohod. V dopravě lze očekávat zpoždění a sporná rozhodnutí soudů mohou podráždit veřejnost.

Mars kvadrát Slunce republiky – zostření politických bojů mohou vyústit v pokusy o odvolání významných úředníků.

27. - 28. září Slunce trigon Mars – dny ideální pro aktivní odpočinek při sportu, výkonnost a odvaha bude stoupat.

Ing. Richard Stříbný, Nerudova 39, 118 00 Praha 1, tel: 604 506 098, 241 441 141, skype: zrozenec , e-mail: richard@stribny.cz
Design by Vanavi.com
Doporučujeme: Astrologická společnost ČR