Horoskop srpen 2018

Nejvýznamější konstelace srpen 2018

Nejvýznamnější pozitivně působící konstelací měsíce srpna 2018 je harmonická vazba mezi Jupiterem ve znamení Štíra a silným Neptunem ve znamení Ryb, ve kterém tato planeta mystiků, duchovních lidí a umělců vládne. Díky tomu budou ve druhé a ve třetí srpnové dekádě kreativní jedinci líbáni múzami a mohou vytvořit umělecká díla nadčasové hodnoty, která budou sbližovat lidi s rozdílným náboženstvím a s odlišnými politickými či estetickými postoji. Brány k vyšším duchovním stavům při meditacích a při rozjímáních budou pootevřeny, je to ideální čas pro návštěvy duchovních seminářů či letních hudebních festivalů. Idealistické, esoterické a liberální proudy společnosti budou dostávat pozitivní impulzy. Tato konstelace vytváří kvalitu času vodnou pro cesty k vodě a po vodě.

Méně příjemné děje v následujících měsících přinese částečné zatmění Slunce z 11. srpna, jehož střed je v 11.58 hod SELČ. Shodou okolností k němu dochází na den přesně 19 let po snad nejobávanějším zatmění Slunce za posledních 100 let – z 11.8.1999, kdy se při úplném zatmění vytvořil na ekliptice velký kosmický kříž a krátce po něm začala na Zemi série katastrof ( zejména pak zemětřesení ), které stály život desítky tisíc lidí nemluvě o ohromných škodách na majetku. Konstelace z 11. srpna 2018 naštěstí nejsou tak extrémní, nicméně žádná astrologická selanka to není... Mars kvadrát Uran, Venuše kvadrát Saturn, Merkur kvadrát Jupiter otestují výrazně karmu lidstva. Možné je testování živelnými pohromami nebo rozsáhlými výpadky počítačových a rozvodných sítích. Ve hře bude zejména Skandinávie, Island, Grónsko, severozápad Ruska, Mongolsko a Čína, kde bude toto zatmění viditelné.

1. - 5. srpen tento měsíc začíná za poněkud bouřlivějších konstelací, v nichž dominuje kvadratura mezi Marsem ve Vodnáři a Uranem v Býku. Výsledkem pak mohou být zemětřesení, výbuchy sopek, tsunami, teroristické činy a prudké bouře. Vyloučit nelze ani výpadky počítačových a rozvodných sítí, havárie v hromadné dopravě a to i v letecké či železniční. Díky těmto dějům se mohou rozhoupat burzovní indexy a světová ekonomika dostane negativní impulzy.

6. - 7. srpen Slunce kvadrát Jupiter – pozor na tučná jídla a na lehkomyslné utrácení

8. srpen Venuše trigon Mars – mezi ženským a mužským živlem to může hodně jiskřit, leckoho omámí letní láska

9. - 11. srpen Venuše kvadrát Saturn – vytvoří nevlídnější klima v přírodě i v mezilidských vztazích, nejsou to vhodné dny pro důležitá jednání a pro větší investice.

12. - 13. srpen Slunce trigon Mars republiky – očekávat se dají úspěchy našich sportovců a kriminalistů v bojích se svými soupeři.

15. - 16. srpen Slunce opozice Uran republiky – zvýšená pravděpodobnost bouří a náhlých zvratů počasí, na našem území může stoupat četnost havárií.

17. - 18. srpen Merkur sextil Venuše – lidé by měli spolu uvolněně a přátelsky komunikovat, dny ideální pro navazování nových partnerských či obchodních vztahů.

19. srpen Jupiter trigon Neptun – druhá půle srpna je ideální pro cesty k vodě či po vodě

24. - 26. srpen velký zemský trigon mezi Sluncem v Panně, Saturnem v Kozorohu a Uranem v Býku. Ideální dny pro důležitá jednání, pro podpisy významných smluv, pro koupi či prodej nemovitostí a pro zahajování nových projektů.

28. srpen Merkur kvadrát Jupiter – pozor na lehkomyslné utrácení a na jiné svody

29. - 30. srpen Merkur trigon Mars republiky – úspěchy našich sportovců a kriminalistů v bojích se svými protivníky

Ing. Richard Stříbný, Nerudova 39, 118 00 Praha 1, tel: 604 506 098, 241 441 141, skype: zrozenec , e-mail: richard@stribny.cz
Design by Vanavi.com
Doporučujeme: Astrologická společnost ČR