Horoskop dubna 2018

Nejvýznamnější konstelace duben 2018

Posel Bohů – Merkur se bude ekliptikou v první půli tohoto měsíce z pohledu geocentrického pohybovat zpětných chodem ( retrográdně ) ve znamení Berana a navíc bude v kvadrátu s obávaným Pánem času – Saturnem ve znamení Kozoroha, což pravděpodobně poněkud zkomplikuje a zpomalí výměnu zboží i informací. Dají se očekávat velká zpoždění v dopravě, v doručování balíků a zboží. Do potíží se mohou dostat jak logistické firmy, tak provozovatelé internetu. Velké napětí mezi znamením Berana a Kozoroha však také může světu přinést neblahé děje v přírodě – výbuchy sopek a zemětřesení, či ve společnosti – pokusy o inicializaci válečných konfliktů. Kompromisy mezi znepřátelenými národy či státy i mezi rozhádanými jedinci se budou hledat jen stěží. Na straně druhé je však zapotřebí zmínit pozitivní vliv silné Venuše, která se bude pohybovat až do 24. dubna znamením Býka, ve kterém vládne a bude aktivizovat mírotvorné, pragmaticky uvažující proudy společnosti. Pro naši republiku je v tomto měsíci nejvýznamnější velmi pomalý tranzit Neptuna ve znamení Ryb, který uzavře velmi harmonickou vazbu ( trigon ) s Jupiterem republiky ve znamení Raka. Tato velmi inspirativní konstelace by měla nastartovat duchovní a kulturní obrodu našeho národa. Na veřejnosti mohou vystoupit duchovní a mravní autority se svými zásadními projevy pokoušejícími se přesměrovat český národ z chrámů konzumu do chrámů duchovních.

1. - 5. duben bude ovlivněn kvadraturami mezi Sluncem s Merkurem a Marsem se Saturnem. Opět stoupne riziko zemětřesení, výbuchů sopek, požárů a dalších dramatických dějů v přírodě i ve společnosti, které negativně poznamenají světovou ekonomiku.

9. - 12. duben astrologické klima se vylepší a konstelace v těchto dnech jsou ideální pro důležitá jednání, pro uzavírání svazků manželských, obchody by se měly hýbat a ve společnosti by měl panovat optimismus – Slunce trigon Mars republiky. Mezi ženským a mužským živlem to bude jiskřit – Venuše trigon Mars.

13. - 14. duben Venuše s Marsem sextil Neptun povzbudí ty, kteří jdou za svými sny

17. duben Venuše opozice Jupiter – pozor na svody a na pokušení k utrácení za zbytné a příliš luxusní věci.

Mars v Kozorohu opozice Jupiter republiky v Raku – zvýšené riziko mezinárodních sporů obchodních i politických

18. - 19. duben Slunce konjunkce Uran v Beranu – štěstí přeje připraveným a odvážným, vhodné dny pro zahajování nových projektů

23. - 24. duben Mars sextil Jupiter – obchody se budou hýbat, produktivita práce stoupat . Vhodné dny pro důležitá jednání, pro podpisy smluv a pro uzavírání obchodů.

25. duben Merkur kvadrát Saturn – obchody i komunikace mohou poněkud váznout, zpoždění, zpomalení.

28. - 30. duben Slunce trigon Saturn – výborná kvalita času pro koupi zboží trvalejší hodnoty či pro investice do nemovitostí.

Ing. Richard Stříbný, Nerudova 39, 118 00 Praha 1, tel: 604 506 098, 241 441 141, skype: zrozenec , e-mail: richard@stribny.cz
Design by Vanavi.com
Doporučujeme: Astrologická společnost ČR