Horoskop týdne od 12. do 18. března 2018

Horoskop týdne od 12. do 18. března 2018

V tomto posledním týdnu starého roku ( ten nový začne 20.3.2018 v 17.5 hod SEČ ) se dostane ještě ke slovu poslední znamení zvěrokruhu – znamení Ryb a to novoluním, ke kterému dochází v sobotu 17. března ve 14.11 hod SEČ. Díky tomu by lidé měli být k sobě vlídnými a soucitnými, zejména pak o víkendu. Ekliptikou pak bude postupovat ruku v ruce konjunkce Merkura s Venuší ve znamení Berana, takže by lidé měli spolu uvolněně a přátelsky komunikovat, obchody by neměly váznout, nuda by neměla být na pořadu dne. Vzrůstat však bude napětí mezi znamením Berana a Kozoroha, které světu může přinést zemětřesení, sesuvy půdy, závaly v dolech či pokusy o inicializaci doutnajících válečných konfliktů.Pondělí a úterý

Dění u nás i ve světě budou ovlivňovat protikladně působící konstelace. Pozitivně zapůsobí trigon mezi Sluncem ve znamení Ryb a Jupiterem ve znamení Štíra, který posílí v lidských duších velkorysost, soucitnost a toleranci. Na straně druhé pak kvadratura mezi Merkurem s Venuší ve znamení Berana a Saturnem ve znamení Kozoroha může v určitých oblastech přinést řádění živlů přírodních i teroristických, leckde bude panovat velmi nevlídné klima. Vyloučit nelze ani organizované projevy nespokojenosti části obyvatelstva s politickou nebo s ekonomickou situací.

Středa a čtvrtek

Venuše vytváří harmonickou vazbu s Neptunem republiky ve znamení Lva a v důsledku toho lze předpokládat úspěchy našich umělců, kreativní lidé budou líbáni múzami a mohou vytvořit významná díla. Kulturní stánky by měly praskat ve švech.

Pátek až neděle

O víkendu se projeví zejména vliv novoluní ve znamení Ryb, které může zavlažit přírodu vodními srážkami v různých skupenstvích a rovněž obměkčit lidská srdce při spatření lidského či zvířecího utrpení.

 

Ing. Richard Stříbný, Nerudova 39, 118 00 Praha 1, tel: 604 506 098, 241 441 141, skype: zrozenec , e-mail: richard@stribny.cz
Design by Vanavi.com
Doporučujeme: Astrologická společnost ČR