Chronoekonomická analýza dubna 2016

Chronoekonomická analýza dubna 2016

Celkově vzato se chronoekonomická situace oproti velmi náročnému březnu dosti vylepší a dá se očekávat, že by na burzách mohly převažovat býčí nálady.

1. až 7. dubna ICHE ( Institut chronoekonomie ) předpokládá opatrné nálady investorů, obchody se budou rozbíhat pomaleji, ale projekty zahájené v tuto dobu by měly mít trvalejší úspěch.

8. až 19. dubna budou dění na burzách ovlivňovat pozitivní chronomy, a to zejména při obchodování s akciemi firem produkujících moderní technologie, hlavně pak v oblasti komunikační a výpočetní techniky propojené se zbrojními systémy, s letectvím a s kosmonautikou.

Ve třetí dubnové dekádě dochází ke změně kvalty času a dá se očekávat rozhýbání obchodů s realitami. Prosperovat by měly firmy vyrábějící a prodávající domácí potřeby, stavební materiály, rovněž pak banky či nebankovní společnosti nabízející úvěry, půjčky a hypotéky.Chronomy specificky ovlivňující dění v naší republice jsou vcelku pozitivní, obchody by se měly hýbat, ve společnosti by měl panovat opatrný optimismus.

Ing. Richard Stříbný, Nerudova 39, 118 00 Praha 1, tel: 604 506 098, 241 441 141, skype: zrozenec , e-mail: richard@stribny.cz
Design by Vanavi.com
Doporučujeme: Astrologická společnost ČR