Horoskop březen 2022

Nejvýznamnější konstelace březen 2022

Nejvýznamnější okamžik nejen tohoto měsíce, ale i celého roku nastává 20. března v 16.33 hod SEČ, kdy na své pouti ekliptikou vstoupí Slunce do znamení Berana a celá planeta zvaná Zeměkoule tak dostane nový impulz. Pro nás klasické astrology přichází Nový rok. Horoskop sestavený pro tento okamžik pak podbarvuje dění na celé Zemi po následující rok. V tomto horoskopu dominuje vodní a vzdušný živel, slabý je živel ohnivý. V důsledku toho z astrologického hlediska nelze očekávat urychlování globálního oteplování, spíše by to měl být rok vlhký a větrný. Zajímavá trojkonjukce Merkur, Jupiter a Neptun ve znamení Ryb dává lidstvu velkou naději na zeslabení koronavirové pandemie nebo její úplné vyhasnutí. Dle mého názoru budou mít další mutace covidu-19 mnohem slabší dopady na zdraví obyvatelstva než tomu bylo doposud a pozvolna to přejde do fáze jako je tomu u chřipky. Další variantou je, že lidstvo nalezne lék, který oslabené části populace napomůže s touto infekcí žít, aniž by působila vážné následky. Tato planetární konstelace také posílí duchovní proudy společnosti, které berou v potaz, že nejsme bezduché biologické stroje, nýbrž oduševnělé bytosti. Lidstvo jako celek by mělo být v následujícím roce solidárnější se sociálně slabšími, nevzdělanými a nemocnými. Lepší by mělo být hospodaření s vodou a dle mého úsudku se začnou masově využívat technologie odsolování mořské vody, které výrazně zlevní díky využití lokální sluneční či větrné energie.

Na straně druhé se projeví napětí mezi trojkonjukcí Venuše, Marse se Saturnem ve znamení Vodnáře a Uranem ve znamení Býka, které světu může přinést pokusy o rozdmýchání doutnajících válečných konfliktů, vyloučit nelze výbuchy sopek, těžká zemětřesení a cyklóny, které způsobí lidstvu velké materiální škody a mohou vést ke zdražení některých surovin. Možné jsou i výpadky rozvodných a počítačových sítí, dočkat se můžeme sofistikovaných útoků na internetové bankovnictví a dalším možným projevem této kvadratury bude zesilující boj mezi oficiálními měnami a kryptoměnami, přijdou další pokusy o regulaci kryptoměn či sdílených dopravních a ubytovacích služeb.

Konstelace specificky ovlivňující dění v naší republice jsou v tomto březnu velmi náročné a zejména ve druhé půli tohoto měsíce mohou přijít náročné prověrky současné vládnoucí koalice, které mohou vést k výměně významných úředníků ne-li přímo některých ministrů ( mezi 9. a 24. březnem ) . Uran v Býku bude v opozici na Merkura republiky ve Štíru, Jupiter v Rybách vytvoří kvadrát s Marsem republiky ve Střelci. Z hlediska mundánních konstelací ( platných pro celý svět ) mezi 19. a 24. březnem lze díky kvadrátu mezi Marsem a Uranem předpokládat řádění živlů a řinčení zbraní.2. - 3. březen se na ekliptice vytvoří naprosto mimořádná čtyřkonjunkce Slunce, Luny, Jupitera a Neptuna ve znamení Ryb a lze odhadovat, že se v těchto dnech narodí okolo miliónu velmi duchovně vyspělých bytostí ( astrologicky podobných Ježíšovi ) , které v budoucnu výrazně vylepší duchovní úroveň lidstva. V těchto dnech by mohl dopravu potrápit vodní živel v různých skupenstvích.

4. – 6. březen Merkur přechází přes Urana republiky a vytváří opozici Lunu republiky, v důsledku by mohly přijít častější karamboly na našich cestách či výpadky sítí.

9. - 11. březen Slunce kvadrát Mars republiky, Mars kvadrát Slunce republiky - možnost neúspěchů kriminalistů a sportovců v bojích se svými protivníky. Naše veřejnost může být zneklidněna násilnými trestnými činy nebo jinými dramatickými ději. Na našem území lze očekávat požáry a výbuchy.

15. - 18. březen Venuše s Marsem ve Vodnáři vytvoří opozici na Neptuna republiky ve Lvu, což naznačuje možnost tání sněhu doprovázené lokálními záplavami, provalit se mohou utajované informace o neetických projevech významných osobností. Mnozí z nás mohou lehkomyslně utrácet své úspory za věci příliš luxusní a zbytné.

18. – 19. březen Venuše kvadrát Uran – zvýšené riziko lehkomyslnosti při investicích a leckdo může hůře odolávat svodům alimentárním a sexuálním.

20. – 24. březen pro svět a tentokráte i pro naši republiku to jsou kritické dny, jelikož se Uran ocitá v opozici na Merkura republiky, mundánně bude Mars v kvadrátu s Uranem a díky tomu můžeme očekávat havárie v hromadné dopravě i v průmyslu. Naše veřejnost může být zneklidněna násilnými trestnými činy, požáry, výbuchy či výpadky rozvodných a počítačových sítí ( možné jsou i v bankách ). Ve světě mohou vybuchnout sopky, dojít může k zemětřesením a k následným tsunami.

23. - 26. březen tranzitující Venuše a Mars se ocitnou v napětí se Saturnem republiky, což může přinést oslabení zdraví či úmrtí významných osobností našeho státu, náš stát může zaznamenat ekonomické neúspěchy, do potíží se mohou dostat významné firmy.

28. - 31. březen – v těchto dnech se astrologické klima pro naši republiku vylepšuje, jsou to dny vhodné pro důležitá setkání a pro podpisy významných smluv, úspěchy by měli zaznamenat naši obchodníci i umělci.

Ing. Richard Stříbný, Nerudova 39, 118 00 Praha 1, tel: 604 506 098, 241 441 141, skype: zrozenec , e-mail: richard@stribny.cz
Design by Vanavi.com
Doporučujeme: Astrologická společnost ČR