Horoskop únor 2022

Nejvýznamnější konstelace únor 2022

První dekáda tohoto měsíce by měla být z astrologického hlediska na severní polokouli velmi chladná, jelikož bude ekliptikou postupovat Slunce poblíž Saturna v chladném znamení Vodnáře a s výjimkou Luny nebude ani jedno z deseti těles, které astrologie bere v potaz zejména v ohnivých znameních. Do 4. února se bude posel Bohů – Merkur – pohybovat ekliptikou z pohledu geocentrického retrográdně, což obvykle brzdí tok informací a zboží. Pak však nabere přímý běh a 14. února přejde do znamení Vodnáře, ve kterém setrvá až do 10. března. Díky tomu by se obchody měly začít hýbat a pozitivní impulzy dostanou zejména firmy produkující moderní technologie. Světlo světa mohou spatřit převratné vynálezy, které lidstvu usnadní život a vyznamenat se může věda, která vyrve přírodě další tajemství.

Pro naši republiku bude z pohledu astrologického náročná první půle tohoto zimního měsíce, kdy dění u nás ovlivní řada rychlých napěťových konstelací, za kterých můžeme na našem území očekávat komplikace ekonomické a mezi 10. a 15. únorem i dopravní problémy či výpadky rozvodných a počítačových sítí. Ve druhé půli února se astrologická situace vystříbří díky trigonu tranzitujícího Jupitera ve znamení Ryb na Merkura republiky ve znamení Štíra, což by nám mělo přinést úspěchy na poli mezinárodního obchodu, potěšit národ mohou i výkony našich sportovců.

1. - 2. února vytvoří Slunce ve Vodnáři kvadrát s Merkurem republiky ve znamení Štíra a díky tomu by mohla váznout doprava či výběr daní.

6. - 9. února vytvoří Mars pohybující se znamením Kozoroha, ve kterém je velmi silný ( v povýšení )  trigonu na Urana ve znamení Býka, což by mělo přinést zvýšenou produktivitu práce a vytvoří kvalitu času vhodnou pro investice do zboží trvalejší hodnoty.

10. – 15. února lze na našem území očekávat komplikace vyvolané vodním živlem v různých skupenstvích, vyvalit se mohou další případy korupčního chování významných osobností a vyloučit nelze ani oslabení zdraví či úmrtí významných osobností. Náš stát se může dostat do poltických a ekonomických sporů ( Slunce opozice Saturn republiky, Venuše a Mars v opozici na Jupitera republiky ).

16. - 23. února budou dění na našem území ovlivňovat vcelku harmonické konstelace, z nichž nejpříznivější je trigon Jupitera na Merkura republiky, díky kterému by naše ekonomika měla dostávat pozitivní impulzy . Jsou to vhodné dny pro zahajování nových a odvážných projektů.

23. - 25. února vytvoří Merkur ve znamení Vodnáře kvadrát na Urana ve znamení Býka, což by mohlo přinést dramatické děje ve společnosti i v přírodě. Možné jsou i požáry a výbuchy či pobouření veřejnosti násilnými trestnými činy. Vyloučit nelze výpadky počítačových, rozvodných a bankovních sítí.Ing. Richard Stříbný, Nerudova 39, 118 00 Praha 1, tel: 604 506 098, 241 441 141, skype: zrozenec , e-mail: richard@stribny.cz
Design by Vanavi.com
Doporučujeme: Astrologická společnost ČR