Horoskop listopad 2021

Nejvýznamnější konstelace listopad 2021

Listopad 2021 je z astrologického hlediska jeden z nejnáročnějších měsíců nejen pro svět, ale bohužel i pro naši republiku. Pro svět bude asi nejdramatičtější astrologická situace mezi 9. a 19. listopadem, kdy se dostane Merkur s Marsem pohybující se znamením Štíra do opozice na Urana ve znamení Býka a do kvadratury se Saturnem ve znamení Vodnáře. Výsledkem pak mohou být řádění živlů přírodních i teroristických, vyloučit nelze výbuchy sopek, zemětřesení, tsunami a možné jsou i velké výkyvy na burzách. Vyloučit nelze ani výpadky rozvodných i počítačových sítí nebo útoky hackerů na bankovní systém. Nepříznivé astrologické klima vyvrcholí částečným zatměním Luny se středem 19. listopadu v 9.57 hod SEČ, které může u citlivých jedinců vyvolat prudké emoce vymykající se zpod kontroly rozumu.

Našim politikům bych důrazně doporučil pokusit se o sestavení vládnoucí koalice do 10. listopadu, kdy na horoskop naší republiky působí vcelku harmonické tranzity, pak už bude dosažení rozumných dohod spojených s kompromisy značně ztíženo silně disharmonickými konstelacemi ovlivňujícími dění na našem území až do 22. listopadu, kdy se náš stát ocitne v pomyslné „palbě“ … V těchto dnech můžeme očekávat dramatické děje v přírodě i ve společnosti. Není vyloučeno oslabení zdraví či úmrtí významných osobností, možné jsou velké havárie v dopravě i v průmyslu a i na našem území může dojít k blackoutům či ke kolapsům sítí, lze předpokládat i násilným trestným činům, které pobouří naši veřejnost. Navíc k zatmění Luny dochází na stupni ekliptiky v napětí se Saturnem republiky a to by mohlo v následujících měsících vést k menšímu výběru daní a k většímu zadlužování.

1. – 2. listopad Slunce kvadrát Neptun republiky – pozor na podvodníky, nevhodný den pro důležitá jednání. Možnost mlhavého počasí a smutku při vzpomínkách na zesnulé blízké lidi. Na straně druhé bude Merkur ve Vahách v trigonu s Jupiterem ve Vodnáři a díky tomu by s obchody měly hýbat a lidé by měli spolu přátelsky a uvolněně komunikovat.

4. - 5. listopadu vytvoří Slunce ve znamení Štíra opozici na Urana v Býku, což není ideální konstelace pro podpisy významných smluv či pro větší investice. Technika se může vymykat kontrole a leckde může kolabovat doprava.

4. – 10. listopadu Merkur konjunkce Venuše republiky, Slunce trigon Jupiter republiky – pohodové dny pro důležitá jednání a pro podpisy významných smluv. Náš stát dostane šanci k vytvoření rozumné koalice. Obchody by se na našem území měly hýbat, vyznamenat se mohou naši obchodníci, umělci i sportovci.

9. - 17. listopadu budou dění ve světě ovlivňovat velmi bouřlivé konstelace, za kterých může vypuknout válka, mohou být vypovězeny smlouvy obchodní či politické a extrémisté se pokusí rozdmýchávat doutnající spory mezi národy nebo státy. Velké výkyvy lze očekávat na burzách a v obchodech s kryptoměnami. Vyloučena nejsou ani letecká či železniční neštěstí, extrémisté mohou vést útoky na hromadnou dopravu či na elektrárny. Je to doslova „astrologický fičák“, který nemusí leckde nechat kámen na kameni.

18. – 22. listopad Slunce s Merkurem ve znamení Štíra vytvoří postupně kvadráty na Lunu, Uran a Saturna republiky – zvýšené riziko výpadků počítačových a rozvodných sítí, četnější havárie, dramatické děje na našem území.

22. – 30. listopad přinese změnu astrologického klimatu. 22. listopadu ve 3.33 hod přejde Slunce ze znamení Štíra do znamení Střelce a 24. listopadu v 16.36 hod jej bude následovat i Merkur a ve společnosti by měl zavanou nový a svěží vítr. Lidé by měli být k sobě více velkorysí a přátelští, snáze nalézající kompromisy při řešení problémů.

Ing. Richard Stříbný, Nerudova 39, 118 00 Praha 1, tel: 604 506 098, 241 441 141, skype: zrozenec , e-mail: richard@stribny.cz
Design by Vanavi.com
Doporučujeme: Astrologická společnost ČR