Horoskop červenec 2019

Nejvýznamnější konstelace červenec 2019

V tomto letním měsíci dojde jak k zatmění Slunce tak k zatmění Luny, což jistě potěší astronomy, avšak nás astrology již poněkud méně, jelikož účinky zatmění zpravidla přináší problematické děje v přírodě i ve společnosti. V úterý 2. července dochází k úplnému zatmění Slunce se středem ve 21.16 hod SELČ a jeho účinky se projeví zejména v Tichomoří a na západě Jižní Ameriky, kde bude viditelné. V následujících měsících tak mohou očekávat živlové pohromy, a to hlavně podmořská zemětřesení doprovázená tsunami, zejména v Mexiku, Peru, Argentině a v Chile. Pravděpodobně dojde v těchto lokalitách i k zemětřesením pozemským, možné jsou i výbuchy sopek, silné cyklóny a nepokoje ve společnosti doprovázené demonstracemi za odstoupení vlády. 16. července dochází k polostínovému zatmění Luny se středem ve 23.38 hod SELČ, které bude v případě příznivého počasí na našem území viditelné ( ve stínu se ocitnou až dvě třetiny Luny ). V následujícím měsíci tak mohou přijít extrémy vodních srážek, chladnější počasí či přinejmenším prudké zvraty chladu a horka, mokra a sucha.

Nejvýznamnější konstelací specificky ovlivňující dění v našem státě je opozice tranzitujícího Saturna ve znamení Kozoroha na Jupitera republiky ve znamení Raka. Zejména pak ve třetí části července ( mezi 20. a 31. 7. ) lze předpokládat děje vedoucí ke zhoršení ekonomické situace i mezinárodních vztahů. Náš stát může být obviňován z nedodržování podepsaných smluv a může nám být vyhrožováno soudy, arbitrážemi a sankcemi.1. červenec – k ránu by mohl přijít deštík, citliví jedinci mohou být vydráždění a náladoví ( poloviční kosmický kříž mezi Lunou v Blížencích, Jupiterem ve Střelci a Neptunem v Rybách ), odpoledne a večer se projeví příznivý vliv Venuše ne dění v našem státě a díky tomu by lidé měli být k sobě vlídní a přátelští. Je to vhodný den pro důležitá jednání a pro setkání s přáteli.

2. červenec – ve 21.16 hod SELČ dochází k novoluní, tentokráte při úplném zatmění Slunce, které však nebude na našem území viditelné. V tomto dnu není vhodné podepisovat významné smlouvy či uzavírat svazky manželské.

3. – 4. červenec Slunce trigon Merkur republiky – úspěchy našich obchodníků, politiků a umělců.

6. – 7. červenec – Venuše trigon Slunce republiky, Slunce konjunkce Jupiter republiky – velmi dobré dny pro důležitá jednání a pro rozhodování v zásadních otázkách či pro výlety do přírody.

8. červenec – Mars kvadrát Slunce republiky – stoupne riziko požárů, výbuchů a karambolů na cestách i v mezilidských vztazích.

9. – 12. červenec – z astrologického hlediska to jsou velmi dramatické dny, za kterých může svět očekávat řádění živlů přírodních i teroristických. Vyloučit nelze zemětřesení, sesuvy půdy, výbuchy sopek, cyklóny, požáry a prudké bouře. Otřesy mohou přijít i na světových burzách, možné jsou výpadky rozvodných a počítačových sítí. V těchto dnech není radno podnikat cokoliv riskantního

16. - 17. červenec – Venuše se ocitne v opozici se Saturnem a 16. července ve 23.38 hod SELČ nastává úplněk za částečného zatmění Luny, takže lze předpokládat, že v těchto dnech mohou být citliví jedinci podráždění a unáhleně reagující na podněty. Opět mohou řádit živly – zejména pak živel vodní a zemský.

24. - 26. červenec Venuše konjunkce Merkur, Mars trigon Jupiter – obchody se budou hýbat, dobré vztahy . Vhodné dny pro důležitá jednání, pro podpisy smluv a pro uzavírání obchodů a pro seznamování se s vhodnými partnery.

27. - 31. červenec – pro svět a zejména pro naši republiku to jsou z pohledu astrologického mimořádně náročné dny Slunce kvadrát Uran a opozice tranzitujícího Saturna na Jupitera republiky – technika se může vymykat zpod kontroly své obsluhy, možné výpadky počítačových a rozvodných sítí, četné karamboly v mezilidských vztazích i na cestách. Náš stát se může dostat do mezinárodních politických a obchodních sporů, může nám být vyhrožováno arbitrážemi.

.

Ing. Richard Stříbný, Nerudova 39, 118 00 Praha 1, tel: 604 506 098, 241 441 141, skype: zrozenec , e-mail: richard@stribny.cz
Design by Vanavi.com
Doporučujeme: Astrologická společnost ČR