Horoskop červen 2019

Nejvýznamnější konstelace červen 2019

Bezesporu nejvýznamnější konstelací tohoto měsíce je vstup Slunce do znamení Raka, ke kterému dochází v pátek 21. června v 17.54 hod. Na Severní polokouli tak dochází k Letnímu slunovratu a horoskop sestavený pro tento okamžik pak bude podbarvovat dění na naší krásné planetě po následujícího čtvrt roku. Horoskop Letního slunovratu sestavený pro souřadnice Prahy poukazuje na spíše vlhké léto, jelikož ve 4. domě tohoto horoskopu, který ovlivňuje počasí zejména se nachází vodní znamení Ryb spolu s jeho vládcem Neptunem. Tahle Neptunova pozice sama o sobě by poukazovala na spíše pravidelnou a rovnoměrně distribuovanou vláhu, avšak vzhledem k přesnému kvadrátu Neptuna na druhého vládce Ryb Jupitera nacházejícího se v ohnivém znamení Střelce a na Venuši ve znamení Blíženců se jeví pravděpodobnější prudké zvraty od sucha k záplavám. Nicméně celkový úhrn vodních srážek by měl být v létě 2019 spíše nadprůměrný a to i vzhledem k pozici vládce druhé části 4. domu Marse, jenž se nachází spolu s Merkurem a se Sluncem ve vodním znamení Raka. Tyhle vodní konstelace specificky ovlivňující klima v naší republice jsou testem poměru sil astrologických konstelací a globálního oteplování. Pokud bude i toto léto přes ty „vlhké“ konstelace suché, pak bychom měli bít na poplach a ještě zvýšit intenzitu zadržování vody na našem území.1. - 2. červen - dění u nás pozitivně ovlivní Merkur, který se ocitne v harmonických vazbách na Lunu i na Urana republiky – úspěchy našeho státu na poli ekonomickém i v mezinárodních vztazích. Zabodovat by měli nejen naši obchodníci, ale i vědci a technici.

4. - 6. červen Venuše v kvadrátech s Lunou, s Uranem a se Saturnem republiky -nevhodné dny pro důležitá jednání a pro podpisy významných smluv. Možná odhalení korupčního chování významných úředníků.

7. - 12. červen Jupiter konjunkce Mars republiky, Mars konjunkce Jupiter republiky – naše sportovce a kriminalisty čekají ostré boje se svými protivníky, které by však měly dopadat vítězně. Náš stát může podepsat významné smlouvy a zaznamenat úspěchy na poli ekonomickém i v mezinárodních vztazích. 10. června okolo 13. hodiny SELČ se na ekliptice vytvoří tzv. velký kosmický kříž, za kterého bude panovat velké napětí v přírodě i v mezilidských vztazích, nutná je rozvaha trpělivost.

13. – 16. červen Merkur s Marsem ve znamení Raka vytvoří opozice vůči Saturnu ve znamení Kozoroha, Jupiter ve znamení Střelce bude v kvadrátu s Neptunem ve znamení Ryb. Tyto kritické konstelace mohou světu přinést řádění přírodní i teroristických živlů. Výsledkem mohou být mimo jiné zemětřesení, záplavy, sesuvy půdy, ekologické pohromy a šíření epidemií.

16. červen Merkur opozice Saturn – váznout může komunikace i doprava

18. - 20. červen Slunce trigon Venuše republiky – obchody se budou hýbat,a úspěchy kromě obchodníků mohou zaznamenat i naši umělci. Vhodné dny pro důležitá jednání, pro podpisy smluv a pro uzavírání obchodů a pro seznamování se s vhodnými partnery.

22. - 25 červen Venuše opozice Jupiter kvadrát Neptun – stoupne riziko setkání s podvodníky, leckde ve světě může řádit vodní živel. Lidé mohou být lehkovážní a utrácející za příliš luxusní věci.

26. - 27. červen Slunce sextil Uran – vhodný čas pro koupi komunikační nebo výpočetní techniky.

28. - 30. červen Venuše trigon Uran republiky a sextil Luna republiky – úspěchy našich obchodníků a umělců, vhodné dny pro důležitá jednání a pro podpisy významných smluv.

Ing. Richard Stříbný, Nerudova 39, 118 00 Praha 1, tel: 604 506 098, 241 441 141, skype: zrozenec , e-mail: richard@stribny.cz
Design by Vanavi.com
Doporučujeme: Astrologická společnost ČR