Horoskop týdne od 20. do 26. května 2019

Horoskop týdne od 20. do 26. května 2019

V tomto týdnu se uzavře přesná opozice Urana pohybujícího se znamením Býka na Slunce republiky ve znamení Štíra a díky tomu lze předpokládat pokračování demonstrací lidí nespokojených s vládnoucí garniturou a další tlaky na ostoupení ministrů či nejlépe celé vlády. V průběhu voleb do parlamentu Evropské unie se bude Luna pohybovat znamením Vodnáře, Uran bude v opozici na Slunce republiky, Venuše v opozici na Merkura republiky, takže lze očekávat, že vládnoucí strany nebudou mít z astrologického hlediska na růžích ustláno a opozice může slušně zabodovat. Nicméně pohyb Luny v době voleb nevyzpytatelným znamením Vodnáře dává tušit, že lidé svými hlasy podpoří „natruc“ různá obskurní hnutí, rebely či anarchisty, což může vést k roztříštěnosti sil.

Pondělí

Luna se bude pohybovat znamením Střelce a ve večerních hodinách pak dostihne na své pouti ekliptikou Jupitera a díky tomu by lidé měli být k sobě vlídní, přátelští a velkorysí.

Úterý až čtvrtek

V úterý se mění rovnováha sil na ekliptice, jelikož v 9.59 hod SELČ přechází ze zemského a pevného znamení Býka do vzdušného znamení Blíženců nejprve Slunce a ve 12.52 hod jej bude následovat i vládce toho pohyblivého a vzdušného znamení Merkur. V důsledku toho by se v následujících dnech mohla odblokovat důležitá jednání, při kterých se obě strany zakopaly na svých pozicích a odmítaly z nich ustoupit. Rozhádaní jednotlivci a znepřátelené státy by se mohly pohnout k rozumným kompromisům vedoucím k vyřešení vlekoucích se sporů.

Pátek až neděle

Volby začínají za opozice tranzitující Luny na Neptuna republiky, takže lze očekávat zmatky a nejasné výsledky, mnozí se mohou vzájemně osočovat z volebních podvodů. V sobotu večer pak bude Luna přecházet přes Urana republiky v opozici na Lunu a na Saturna republiky, a to zvyšuje pravděpodobnost zvolení originálních a svérázných osobností v určitých lokalitách naší krásné vlasti.Ing. Richard Stříbný, Nerudova 39, 118 00 Praha 1, tel: 604 506 098, 241 441 141, skype: zrozenec , e-mail: richard@stribny.cz
Design by Vanavi.com
Doporučujeme: Astrologická společnost ČR