Horoskop týdne od 13. do 19. května 2019

Horoskop týdne od 13. do 19. května 2019

Konstelace mundánní – ovlivňující dění na celé planetě jsou v tomto týdnu velmi harmonické, přející investicím do věcí kvalitních, trvalejší hodnoty- např. do nemovitostí či do kvalitních uměleckých děl. Projekty započaté v tomto týdnu mají slušný předpoklad na trvalejší úspěch. Čtyři tělesa se budou pohybovat znamením Býka – Venuše v konjunkci s Uranem a Slunce v konjunkci s Merkurem a dvě ve znamení Kozoroha – Saturn v konjunkci s Plutonem. Šance na nalezení kompromisů v obchodních válkách i v hrozících skutečných válečných konfliktech díky tomu vzroste. Burzovní indexy i objemy obchodů by měly růst.

Avšak konstelace specificky ovlivňující dění v našem státě rozhodně žádnou selankou nejsou, ba přímo naopak, čeká nás „astrologický fičák“, jelikož postupně bude Venuše s Uranem v opozici na Slunce republiky a Slunce s Merkurem vytvoří kvadráty s Lunou, s Uranem a se Saturnem v horoskopu naší republiky ! Výsledkem mohou být velmi dramatické děje v přírodě i ve společnosti. Dají se očekávat rostoucí tlaky na vládnoucí garnituru a na odstoupení významných politiků. Lupiči mohou trhat rekordy a vyloučit nelze ani vážné havárie v dopravě či v průmyslu. Nelze vyloučit ani násilné trestné činy, které pobouří naši veřejnost, přijít mohou ataky hackerů na bankovní systém.

Pondělí a úterý

Tranzitující Slunce bude v kvadrátech na Lunu a na Urana republiky, což může přinést četnější karamboly v mezilidských vztazích i na cestách. Technika se může vymykat zpod kontroly své obsluhy.

Středa a čtvrtek

V tyto dny se bude Luna pohybovat znamením Vah a to přeje navazování nových obchodních i partnerských kontaktů, ve čtvrtek pak vytvoří konjunkci s Vnuší republiky, což vytváří kvalitu času vhodnou pro návštěvy kulturních zařízení a pro setkání s přáteli nad sklenkou dobrého moku.

Pátek až neděle

Tento víkend je astrologickou horskou dráhou plnou extrémů. Zatímco jedni využijí příznivé mundánní konstelace Venuše konjunkce Uran k juchání nad sklenkou dobrého moku při poslechu hudby, jiní lidé na našem území mohou zažívat karamboly obrazně řečeno ve společenském styku, jiní doopravdy. Ve společnosti to může vřít a naprostý extrém je sobota, kdy se na ekliptice vytvoří úplněk v kvadrátu na Saturna republiky, Merkur bude v kvadrátech na Lunu a na Urana republiky. Díky tomu mohou někteří demonstrovat svou nespokojenost s vládnoucí garniturou, jiní mohou olupovat nic netušící spoluobčany, kteří vyrazili za zábavou. Vyloučit nelze ani požáry a výbuchy, možné je oslabení zdraví či úmrtí významných osobností.Ing. Richard Stříbný, Nerudova 39, 118 00 Praha 1, tel: 604 506 098, 241 441 141, skype: zrozenec , e-mail: richard@stribny.cz
Design by Vanavi.com
Doporučujeme: Astrologická společnost ČR