Horoskop týdne od 6. do 12. května 2019

Horoskop týdne od 6. do 12. května 2019

První půli tohoto květnové týdne poněkud ochladí v mezilidských vztazích i v přírodě kvadratura mezi Venuší ve znamení Berana a Saturnem ve znamení Kozoroha. Následně dostihne Merkur na své pouti ekliptikou Urana ve znamení Býka, což může světu přinést překvapivé novinky na poli vědy a techniky. Zajímavé impulzy pak může dostat finančnictví a rozhýbávat se mimo jiné mohou i trhy s kryptoměnami.

Pondělí a úterý

V pondělí by se měly hýbat obchody a úspěchy by měli zaznamenat naši obchodníci i sportovci. ( Tranzitující Venuše v trigonu s Marsem republiky ).

V úterý není vhodné začínat nové projekty a podnikat cokoliv riskantního, znepřátelené národy i rozhádaní jednotlivci se mohou zakopat na svých pozicích a budou jen stěží nalézat kompromisy.

Středa a čtvrtek

V tyto dny budou ovlivňovat dění u nás i ve světě vcelku harmonicky působící konstelace přející navazování nových obchodních i partnerských kontaktů, Venuše bude v trigonu s Jupiterem, Slunce v sextilu s Neptunem a to také přeje návštěvám kulturních zařízení a setkáním s přáteli nad sklenkou dobrého moku.

Pátek až neděle

O víkendu vytvoří Slunce pohybující se ekliptikou znamením Býka harmonickou vazbu se silným Saturnem ve znamení Kozoroha, což vytváří kvalitu času ideální pro investice do zboží trvalejší či do nemovitostí. To, co bude v těchto dnech započato, by mělo mít dlouhodobě pozitivní vliv na průběh budoucích dějů. Tranzitující Merkur ve znamení Býka pak vytvoří kvadraturu na Neptuna republiky ve znamení Lva, takže můžeme na našem území očekávat zvýšenou četnost krádeží či loupeží. Odhaleny mohou být další případy korupčního chování významných osobností našeho státu.Ing. Richard Stříbný, Nerudova 39, 118 00 Praha 1, tel: 604 506 098, 241 441 141, skype: zrozenec , e-mail: richard@stribny.cz
Design by Vanavi.com
Doporučujeme: Astrologická společnost ČR