Horoskop týdne od 22. do 28. dubna 2019

Horoskop týdne od 22. do 28. dubna 2019

První polovinu tohoto týdne podbarví zajímavá konstelace, při které Slunce na své pouti ekliptikou dostihne Urana ve znamení Býka a to světu může přinést překvapivá řešení ekonomických i politických problémů. Světlo světa mohou spatřit novinky vědy a techniky, které lidstvo posunou zase o krok vpřed k materiálnímu i ke kulturnímu bohatství. Bude docházet k propojení moderních technologií se světem financí i umění. Navrženy budou stroje nejen výkonné a funkční, nýbrž i esteticky vydařené. Burzovní indexy pravděpodobně budou dosti rozkolísané a rovněž tak akciové trhy. Ve druhé půli tohoto dubnového týdne se pak dostane Mars pohybující se znamením Blíženců do napěťové vazby – kvadratury - s Neptunem již léta setrvávajícím ve znamení Ryb. Výsledkem může být řádění živlů přírodních i teroristických. Naši krásnou planetu může pozlobit živel vodní i vzdušný, na straně druhé v našem státě by naopak mohl zvýšený úhrn vodních srážek alespoň trochu doplnit vláhový deficit. Ve světě mohou očekávat pokusy extrémistů rozdmýchávat doutnající válečné konflikty a vyloučit nelze ani ekologické havárie většího rozsahu. Ceny ropy a ropných derivátů se mohou značně rozkolísat.

Pondělí a úterý

Luna se bude pohybovat znamením Střelce, což přeje sportovním aktivitám a přesunům na větší vzdálenosti. V pondělí večer bude Luna v opozici na Marse a v nočních hodinách pak v kvadrátu s Neptunem, a to zvýší riziko setkání s agresivními a s podnapilými účastníky silničního provozu.

Středa a čtvrtek

Tranzitující Slunce ve znamení Býka se ocitne v opozici na svou pozici v horoskopu republiky ve znamení Štíra a z této konstelace lze usuzovat na sílící tlaky na odstoupení vlivných politiků a úředníků.

Pátek až neděle

V pátek mezi 15. a 18. hodinou lze předpokládat díky kvadrátu mezi Lunou a Uranem četnější karamboly na cestách i v mezilidských vztazích. Mars bude o víkednu v kvadrátu s Neptunem, takže se dají očekávat zvýšené vodní srážky a mnozí mohou lámat rekordy v pití lihových nápojů. Náboženští fanatici mohou svými výroky i činy přilévat oleje do ohně plápolajícího mezi znesvářenými národy.Ing. Richard Stříbný, Nerudova 39, 118 00 Praha 1, tel: 604 506 098, 241 441 141, skype: zrozenec , e-mail: richard@stribny.cz
Design by Vanavi.com
Doporučujeme: Astrologická společnost ČR