Horoskop týdne od 8. do 14. dubna 2019

Horoskop týdne od 8. do 14. dubna 2019

Zatímco pro naši republiku měl být tento týden vcelku úspěšný na poli ekonomickém, sportovním i politickém a mohli bychom se konečně dočkat i vláhy, pro svět to již taková sláva být nemusí. Saturn ve znamení Kozoroha zpomaluje svůj pohyb ekliptikou a Slunce procházející znamení Berana s ním vytvoří kvadraturu. Výsledkem mohou být zemětřesení, sesuvy půdy, zřícení budov a závaly v dolech. V určitých lokalitách může dojít k pokusům o převrat, k velkým demonstracím vyvolaných nespokojeností s politickou a s ekonomickou situací v daném státě. Vyloučit nelze ani pokusy extrémistů a teroristů o rozdmýchání doutnajících válečných konfliktů.

Pondělí a úterý

Zabojovat by mohli naši vojáci, sportovci a kriminalisté ve střetnutích se svými protivníky. ( Tranzitující Slunce ve znamení Berana v trigonu na Marse republiky ve znamení Střelce ). Obchody by se na našem území měly hýbat a kulturní stánky by měly praskat ve švech ( Venuše ve znamení Ryb vytvoří trigon s Jupiterem republiky ve znamení Raka ).

Středa

Středa je z tohoto týdne z astrologického hlediska asi nejkritičtějším dnem, kdy na ekliptice bude panovat velké napětí mezi živly. Jednak je zde přesný kvadrát mezi Sluncem a Saturnem, jednak se uzavře poloviční kosmický kříž mezi Lunou v Blíženích, Jupiterem ve Střelci a Merkurem v Rybách. Citliví jedinci mohou být podráždění a unáhleně reagující na podněty. Může docházet ke střetům mezi rozhádanými jedinci i mezi znesvářenými státy.

Čtvrtek a pátek

Luna se bude pohybovat od čtvrtečních 5.31 hod znamením Raka v proměnlivých vazbách s ostatními planetami, takže může přijít proměnlivost počasí i nálad citlivých jedinců.

Sobota a neděle

Slunce postupující ekliptikou znamením Berana vytváří trigon s Jupiterem ve znamení Střelce, Luna se bude od sobotních 9.50 hod pohybovat znamením Lva a dá se předpokládat, že lidé se budou uvolněně a přátelsky bavit, nuda by neměla být na pořadu dne. Pro tentokráte by měla vítězit láska a tolerance nad zlobou a nad nesnášenlivostí. Lidé by k sobě měli být převážně velkorysí a vlídní, panovat by měla dobrá nálada.Ing. Richard Stříbný, Nerudova 39, 118 00 Praha 1, tel: 604 506 098, 241 441 141, skype: zrozenec , e-mail: richard@stribny.cz
Design by Vanavi.com
Doporučujeme: Astrologická společnost ČR