Horoskop týdne od 25. do 31. března 2019

Horoskop týdne od 25. do 31. března 2019

V tomto týdnu bude sice Slunce postupovat ekliptikou v ohnivém znamení Berana, nicméně chladnější a vlhčí znamení Ryb bude mít od úterka převahu, jelikož do tohoto vodního znamení přejde Venuše, ve kterém se bude pohybovat spolu s Merkurem a s Neptunem. Merkur se z pohledu geocentrického v tomto týdnu zastavuje a od čtvrtku 28.3. od 14.59 hod se dává konečně do přímého běhu ekliptikou, což by mělo prospět zablokovaným obchodním a politickým vyjednávaním. Nicméně po celý tento i příští týden bude Merkur ( v exilu ) setrvávat v blízkosti Neptuna ( domicilního ) a dá se říci, že přeje studiu psychologie a duchovních nauk. V následujících týdnech by měly být učiněny významné objevy při studiu lidské psychiky a psychosomatiky. Pro naši republiku by to s výjimkou pondělí a úterý měl být vcelku úspěšný týden, ve kterém by měli zaznamenat úspěchy naši obchodníci, umělci i politici.

Pondělí a úterý

Mars pohybující se znamením Býka vytváří v těchto dnech kvadraturu na Saturna republiky ve znamení Lva, a to je vskutku méně příjemná konstelace, za které mohou přijít násilné trestné činy pobuřující naši veřejnost a vyloučit nelze ani oslabení zdraví či úmrtí významných osobností našeho státu. Očekávat lze i požáry, výbuchy či vážné havárie v dopravě i v průmyslu.

Středa a čtvrtek

Venuše již prochízí počátek znamení Ryb ve svém povýšení a v těchto dnech uzavírá sextil s Uranem ve znamení Býka. Tato příjemná mundánní konstelace přeje navazování nových partnerských a obchodních kontaktů či pokusům o oživení vztahů stávajících. Umělci mohou být v těchto dnech líbáni múzami.

Pátek až neděle

Slunce postupující ekliptikou znamením Berana vytváří trigon s Neptunem republiky ve znamení Lva, Venuše ve znamení Ryb zase bude v trigonu se Sluncem republiky ve znamení Štíra a v důsledku těchto harmonických konstelací by měly praskat kulturní stánky ve švech, obchody by se i díky přímému běhu Merkura měly slušně hýbat a je to ideální kvalita času pro setkání s přáteli nad sklenkou dobrého moku či pro návštěvu duchovních seminářů.Ing. Richard Stříbný, Nerudova 39, 118 00 Praha 1, tel: 604 506 098, 241 441 141, skype: zrozenec , e-mail: richard@stribny.cz
Design by Vanavi.com
Doporučujeme: Astrologická společnost ČR