Horoskop týdne od 18. do 24. března 2019

Horoskop týdne od 18. do 24. března 2019

Nejvýznamnější okamžik nejen tohoto týdne, ale i celého roku nastává ve středu 20. března ve 22.58 hod SEČ, kdy na své pouti ekliptikou vstoupí Slunce do znamení Berana a celá planeta zvaná Zeměkoule tak dostane nový impulz. Horoskop sestavený pro tento okamžik pak podbarvuje dění na celé Zemi po následující rok. V tomto horoskopu dominuje zemský živel a to díky trigonu mezi Lunou ve znamení Panny, Marsem ve znamení Býka a Saturnem s Plutonem ve znamení Kozoroha. Z této konstelace lze usuzovat na to, že se bude hodně stavět a státy budou investovat velké úsilí do boje s chudobou, měla by stoupat produktivita práce a lidé si budou své práce vážit. Prosperovat by měly nejen stavební firmy, ale i farmaceutický průmysl či firmy produkující výživové doplňky a prostředky zdravé výživy. Tuhle spíše pragmaticky působící konstelaci pak vyvažuje konjunkce Merkura s Neptunem ve znamení Ryb přející studiu psychologie a duchovních nauk. Méně příjemný je pak přesný kvadrát mezi Venuší ve znamení Vodnáře a Marsem ve znamení Býka, který poukazuje na to, že sexuálně motivované násilí na ženách v následujících 12 měsících zintenzívní a to zejména v Mexiku a na západě Afriky, kde bude v novoročním horoskopu na hlavních osách. Další možný projev této kvadratury bude zesilující boj mezi oficiálními měnami a kryptoměnami, přijdou pokusy o regulaci kryptoměn či sdílených dopravních a ubytovacích služeb.

V tomto týdnu budou zesilovat tlaky na výměnu ministrů či vlivných politiků a úředníků. Jejich oponenti budou poukazovat na podezření z nekompetentního či korupčního chování. Naši veřejnost mohou zneklidnit nejen odhalené případy korupce, ale i násilné trestné činy, selhání počítačových či rozvodných sítí, velké výbuchy a požáry. ( Tranzitující Merkur kvadrát Mars republiky, tranzitující Mars kvadrát Uran republiky ).

Pondělí

Merkur ve znamení Ryb bude v sextilu s Marsem ve znamení Býka, takže lze očekávat urychlení pohybu zboží a obchody by se měly hýbat.

Úterý až čtvrtek

Pro naši republiku to jsou kritické dny, za kterých se předpokládat zvýšená četnost havárí v průmyslu i v dopravě doprovázená požáry, výbuchy a selháním techniky. Mars pohybující se znamením Býka se ocitne v kvadrátech jak s Lunou tak s Uranem republiky, retrográdní Merkur ve znamení Ryb bude v kvadrátu na Marse republiky, takže mohou zvýšenou měrou řádit kriminální živly. Naši sportovci, vojáci a kriminalisté se střetnou se svými protivníky v těžkých bojích, ze kterých mohou vyjít se šrámy na duších i na tělech. Leckde mohou vypadávat počítačové a rozvodné sítě, selhávat mohou elektricky napájené stroje.

Pátek až neděle

O víkendu spojí své síly Merkur s Neptunem ve znamení Ryb, což přeje studiu duchovních nauk a psychologie. Tranzitující Venuše ve znamení Vodnáře vytváří trigon se svou pozicí v horoskopu naší republiky ve znamení Vah a vybízí tak k návštěvám kulturních zařízení a k setkáním s přáteli.Ing. Richard Stříbný, Nerudova 39, 118 00 Praha 1, tel: 604 506 098, 241 441 141, skype: zrozenec , e-mail: richard@stribny.cz
Design by Vanavi.com
Doporučujeme: Astrologická společnost ČR