Horoskop březen 2019

Nejvýznamnější konstelace březen 2019

Nejvýznamnější okamžik nejen tohoto měsíce, ale i celého roku nastává 20. března ve 22.58 hod SEČ, kdy na své pouti ekliptikou vstoupí Slunce do znamení Berana a celá planeta zvaná Zeměkoule tak dostane nový impulz. Horoskop sestavený pro tento okamžik pak podbarvuje dění na celé Zemi po následující rok. V tomto horoskopu dominuje zemský živel a to díky trigonu mezi Lunou ve znamení Panny, Marsem ve znamení Býka a Saturnem s Plutonem ve znamení Kozoroha. Z této konstelace lze usuzovat na to, že se bude hodně stavět a státy budou investovat velké úsilí do boje s chudobou, měla by stoupat produktivita práce a lidé si budou své práce vážit. Prosperovat by měly nejen stavební firmy, ale i farmaceutický průmysl či firmy produkující výživové doplňky a prostředky zdravé výživy. Tuhle spíše pragmaticky působící konstelaci pak vyvažuje konjunkce Merkura s Neptunem ve znamení Ryb přející studiu psychologie a duchovních nauk. Méně příjemný je pak přesný kvadrát mezi Venuší ve znamení Vodnáře a Marsem ve znamení Býka, který poukazuje na to, že sexuálně motivované násilí na ženách v následujících 12 měsících zintenzívní a to zejména v Mexiku a na západě Afriky, kde bude v novoročním horoskopu na hlavních osách. Další možný projev této kvadratury bude zesilující boj mezi oficiálními měnami a kryptoměnami, přijdou pokusy o regulaci kryptoměn či sdílených dopravních a ubytovacích služeb.1. březen Venuše kvadrát Uran – zvýšené riziko lehkomyslnosti při investicích a leckdo může hůře odolávat svodům alimentárním a sexuálním.

2. - 5. březen lze očekávat ostré mediální přestřelky mezi vládnoucí garniturou a opozicí, osočovány a obviňovány z neetických projevů mohou být významné osobnosti naší republiky ( Mars opozice Merkur republiky, Venuše kvadrát Slunce republiky ).

6. – 8. březen ideální dny jak pro důležitá jednání a pro podpisy významných smluv tak pro návštěvy kulturních zařízení ( Slunce trigon Jupiter republiky, Slunce konjunkce Neptun ).

9. - 10. březen Slunce kvadrát Mars republiky - možnost neúspěchů kriminalistů a sportovců v bojích se svými protivníky

13. - 16. březen Slunce s Merkurem v Rybách bude v kvadrátech s Jupiterem ve Střelci, což může leckde urychlit tání sněhu doprovázené lokálními záplavami. Mnozí z nás mohou lehkomyslně utrácet své úspory za věci příliš luxusní a zbytné.

17. - 18. březen naše republika by měla zaznamenat úspěchy na poli ekonomickém, sportovním i kulturním díky sextilu Venuše na Marse republiky.

20. – 21. březen – 20.3. ve 22.58 hod SEČ vstoupí Slunce na své pouti ekliptikou do znamení Berana a celá planeta dostává nový impulz – přichází z astrologického hlediska Nový rok. Pro naši republiku jsou však tyto dny kritické, jelikož se Mars ocitá v kvadrátech jak na Lunu republiky tak na Urana republiky a díky tomu můžeme očekávat havárie v hromadné dopravě i v průmyslu. Naše veřejnost může být zneklidněna násilnými trestnými činy, požáry, výbuchy či výpadky rozvodných a počítačových sítí ( možné jsou i v bankách ).

23. - 26. březen tranzitující Venuše a Mars se ocitnou v napětí se Saturnem republiky, což může přinést oslabení zdraví či úmrtí významných osobností našeho státu, náš stát může zaznamenat ekonomické neúspěchy, do potíží se mohou dostat významné firmy.

28. - 31. březen – v těchto dnech se astrologické klima pro naši republiku vylepšuje, jsou to dny vhodné pro důležitá setkání a pro podpisy významných smluv, úspěchy by měli zaznamenat naši obchodníci i umělci. ( Venuše trigon Slunce republiky, Slunce trigon Neptun republiky ).

Ing. Richard Stříbný, Nerudova 39, 118 00 Praha 1, tel: 604 506 098, 241 441 141, skype: zrozenec , e-mail: richard@stribny.cz
Design by Vanavi.com
Doporučujeme: Astrologická společnost ČR