Horoskop týdne od 18. do 24. února 2019

Horoskop týdne od 18. do 24. února 2019

Dění v našem státě budou ovlivňovat protikladně působící konstelace. Na straně jedné Jupiter přechází přes Marse republiky ve znamení Střelce a Neptun tranzitující znamením Ryb vytváří trigon s Jupiterem republiky ve znamení Raka, což by mělo přinést úspěchy našich sportovců, kriminalistů a rovněž pak umělců. Naše kulturní stánky by měly praskat ve švech. Naši veřejnost se pokusí pozitivně ovlivnit svými projevy mravní autority národa. Na straně druhé Mars pohybující se znamením Býka vytvoří v tomto týdnu opozici se Sluncem republiky ve znamení Štíra a tranzitující Merkur ve znamení Ryb bude v kvadrátu s Marsem republiky ve znamení Střelce. V důsledku toho můžeme na našem území očekávat zvýšenou četnout loupežných a násilných trestných činů. Očekávat se dají ostré výpady opozice na vládní garnituru, zvyšovat se budou tlaky na odstoupení některých ministrů a vysoce postavených státních úředníků.

Pondělí a úterý

Na našem území by se měly hýbat obchody, Merkur totiž vytvoří trigon s Jupiterem republiky a díky tomu by ani neměla váznout komunikace. Luna se bude až do úterních 15.47 hod pohybovat znamením Lva, což přeje zábavám všeho druhu a návštěvám kulturních zařízení. Téměř ihned po přechodu do znamení Panny se ocitne Luna v opozici na Slunce ve znamení Ryb a nastává tak úplněk ( přesný bude v 16.53 hod ) . Díky tomu se mohou emoce u citlivých jedinců vymykat zpod kontroly zdravého rozumu, mnozí mohou zvýšenou měrou holdovat lihovým nápojům.

Středa a čtvrtek

Pro naši republiku to jsou kritické dny, za kterých mohou přijít násilné trestné činy, které pobouří naši veřejnost, různí nenechavci budou atakovat majetek spořádaných spoluobčanů. V médiích se dají očekávat ostré přestřelky mezi vládnoucí garniturou a opozicí. ( Mars opozice Slunce republiky, Merkur kvadrát Mars republiky ). Naši sportovci a kriminalisté svedou se svými protivníky těžké boje a mohou z nich vyjít se šrámy na duších i na tělech.

Pátek až neděle

O víkendu se octne Merkur v Rybách v kvadrátu s Jupiterem ve Střelci, takže lidé mohou lehkomyslně utrácet za zbytné a příliš luxusní věci. Pomalý harmonický aspekt tranzitujícího Neptuna v Rybách na Jupitera v Raku přímo vybízí naše občany k návštěvám kulturních zařízení a k produchovnění života.Ing. Richard Stříbný, Nerudova 39, 118 00 Praha 1, tel: 604 506 098, 241 441 141, skype: zrozenec , e-mail: richard@stribny.cz
Design by Vanavi.com
Doporučujeme: Astrologická společnost ČR