Horoskop únor 2019

Nejvýznamnější konstelace ÚNOR 2019

Koncem ledna a v první polovině února se narodí stovky tisíc extrémně vitálních jedinců obdařených bojovným duchem, ze kterých mohou vyrůst budoucí Jágrové či Ronaldové ( nebo jejich ženské obdoby ), jelikož budou mít ve svém nativním horoskopu naprosto mimořádnou konstelaci – trigon mezi domicilním a velmi silným Marsem ve znamení Berana a stejně silně postaveným Jupiterem ve znamení Střelce. A když se k tomu ještě přidá vynalézavost a předvídavost Slunce s Merkurem ve znamení Vodnáře, dá se očekávat, že to mohou být nejen sportovní géniové, ale i budoucí významní vynálezci, vědci či technici, kteří posunou lidstvo vpřed na poli technického pokroku a mohou posunout hranice lidských možností. Troufám si říci, že až vyrostou, tak jim tato Země bude malá a budou chtít vyrážet na průzkum vesmíru a začít kolonizovat jiné planety.

Nejvýznamnější konstelací specificky ovlivňující dění v našem státě je přechod Jupitera ve znamení Střelce přes Marse republiky, který by měl přinést významné úspěchy našich kriminalistů a sportovců v bojích se svými protivníky. Naše armáda by se mohl dočkat nových zbraňových systémů a nové techniky. Další významnou konstelací pro nás je trigon tranzitujícího Neptuna ve znamení Ryb na Jupitera republiky ve znamení Raka, která ve druhé půli února a počátkem března povzbudí umění, kulturu a duchovní proudy naší společnosti. Na našem území mohou vniknout umělecká díla nadčasové hodnoty.

1. - 4. únor Merkur sextil Jupiter, Venuše trigon Uran – obchody by se měly hýbat, vhodné dny pro důležitá jednání a pro nákup výpočetní nebo komunikační techniky, zvýšená produktivita práce, vhodný čas pro navazování nových vztahů partnerských i obchodních. Projekty započaté v těchto dnech by měly být dynamické a velmi úspěšné.

5. - 8. únor zatímco pro svět by to měly být dny, kdy mezinárodní ekonomika i vztahy budou dostávat díky harmonické vazbě mezi Sluncem s Jupiterem a Merkurem s Marsem velmi pozitivní impulzy, na naši republiku budou specificky působit spíše neblahé konstelace, za kterých můžeme očekávat potíže v mezinárodních vztazích, může nám být vyhrožováno arbitrážemi nebo vypovězením smluv ( Saturn v opozici na Jupitera republiky ovlivní spíše negativně první dvě únorové dekády ). Může dojít ke zpomalení našeho hospodářského růstu a k nastartování zdražování. V těchto dnech bude také přecházet Merkur přes Urana republiky a vytvoří opozici na Lunu republiky, což může přinést zvýšenou četnost havárií v dopravě i v průmyslu, výpadky rozvodných a počítačových sítí rovněž nelze vyloučit.

9.-10. únor Merkur sextil Uran ideální dny nákupy technických „vychytávek“ a pro investice do novinek vědy a techniky.

11. - 13. únor pro naši republiku astrologická horská dráha – nahoru dolů, celá řada protichůdně působících konstelací, za kterých očekávat jak překvapivé prohry tak překvapivé výhry našich sportovců. Dají se očekávat velké výkyvy obchodů na naší burze a nelze vyloučit výpadky počítačových či rozvodných sítí, sem tam kolapsy dopravy ( Slunce v konjunkci s Uranem republiky v opozici na Lunu republiky, Jupiter přechází přes Marse republiky ). V těchto dnech také Mars dostihne na své pouti ekliptikou Urana na konci znamení Berana, což vytvoří astrologickou „třaskavou směs“, za které mohou spatřit světlo světa převratné technické novinky ( bohužel zneužitelné militantními proudy společnosti ) a možné však také jsou pády letadel, výbuchy sopek a požáry, leckde se bude technika vymykat zpod kontroly své obsluhy.

16 -18. únor obchody na našem území by se měly hýbat, vhodné dny pro důležitá jednání a pro podpisy významných smluv. ( Slunce trigon Venuše republiky, Merkur trigon Merkur republiky ).

20. - 22. únor náročné dny pro svět i pro naši republiku, není radno riskovat při řízení motorových vozidel. Naše veřejnost může být zneklidněna loupežemi a násilnými trestnými činy ( Merkur kvadrát Mars, Mars opozice Slunce republiky ).

23. – 25. únor vyznamenat se mohou naši obchodníci i umělci, obchody by se měly hýbat, vhodné dny pro byznys i pro návštěvu kulturních zařízení. ( Neptun trigon Jupiter republiky, Slunce trigon Slunce republiky ).

27. – 28. únor Mars kvadrát Neptun republiky – na našem území může řádit vodní živel v různých skupenstvích, různí nenechavci mohou atakovat majetek spořádaných spoluobčanů.

Ing. Richard Stříbný, Nerudova 39, 118 00 Praha 1, tel: 604 506 098, 241 441 141, skype: zrozenec , e-mail: richard@stribny.cz
Design by Vanavi.com
Doporučujeme: Astrologická společnost ČR