Horoskop prosinec 2018

Nejvýznamnější konstelace prosinec 2018

Nejvýznamnějším okamžikem tohoto měsíce je přechod Slunce do znamení Kozoroha ( Zimní slunovrat ), ke kterému letos dochází 21. prosince ve 23 hodin 23 minut SEČ a horoskop sestavený pro tento okamžik a pro souřadnice hlavního města pak podbarvuje dění v dané lokalitě po následujícího čtvrt roku. Usuzujíc z tohoto horoskopu by měla být zima vcelku pozitivní pro učitelský stav a pro dopravu. ( Venuše s Jupiterem a s Merkurem ve 3. domě ). Učitelé by si měli polepšit na platech a jejich obor by měl získávat větší respekt, dopravní stavby by se měly díky rozhodnutím soudů a přijetím nových zákonů urychlit. Naši ekonomiku sice trochu mohou zbrzdit probíhající obchodní války nicméně by celkově měla vykazovat slušné výsledky. Luna v Blíženích se ocitá v kvadrátech na Marse s Neptunem v Rybách, což nám může v následujícím čtvrtletí přinést epidemii respiračních chorob a v čase velmi nerovnoměrnou distribuci vodních srážek, kdy sucho může být vystřídáno až příliš silným deštěm, větrem či sněžením. Záplavy mohou očekávat zejména ve Střední Americe, v Malajsii a v jihozápadní Africe, kde z astrokartografického hlediska je Luna s Neptunem na hlavních osách.1. prosinec Slunce trigon Neptun republiky – ideální den pro poslech hudby, pro tvůrčí činnost a pro návštěvy kulturních zařízení.

2. - 5. prosinec Slunce kvadrát Mars a kvadrát Neptun – dají se očekávat dramatické děje ve společnosti i v přírodě – požáry, výbuchy, loupeže a násilné trestné činy. Dny nevhodné pro důležitá jednání či pro větší investice.

8. - 12. prosinec Mars trigon Jupiter republiky, Venuše konjunkce Slunce republiky, Slunce konjunkce Mars republiky – pohodové dny pro důležitá jednání a pro podpisy významných smluv. Na našem území by se měly mimořádně hýbat obchody, naši sportovci, vojáci a kriminalisté se mohou vyznamenat a národ bude zase hrdý na svou republiku.

14. - 15. prosinec Slunce trigon Luna republiky a sextil Uran republiky – v předvánoční době by obchody měly praskat ve švech, v kurzu bude zejména elektronika.

16. prosinec Mars kvadrát Mars republiky, Venuše kvadrát Neptun republiky – zvýšené riziko okradení v předvánočním shonu, četnější havárie a násilné trestné činy.

17. - 23. prosinec Jupiter a Merkur trigon Neptun republiky , Venuše trigon Jupiter republiky – dny ideální pro setkání s přáteli, pro návštěvy kulturních zařízení a pro navazování nových partnerských či obchodních vztahů. Vyznamenat se mohou nejen naši obchodníci, ale i sportovci a kriminalisté.

24. - 26. prosinec Merkur kvadrát Neptun – zvýšené riziko nestřídmého požívání lihových nápojů, možná neupřímnost v komunikaci.

28. - 31. prosinec Merkur konjunkce Mars republiky trigon Luna republiky – velmi dobrá komunikace, rychlé přesuny. Ideální dny jak pro důležitá jednání a pro podpisy významných smluv tak pro aktivní odpočinek při sportu.

Ing. Richard Stříbný, Nerudova 39, 118 00 Praha 1, tel: 604 506 098, 241 441 141, skype: zrozenec , e-mail: richard@stribny.cz
Design by Vanavi.com
Doporučujeme: Astrologická společnost ČR