Horoskop týdne od 26. 11. do 2.12. 2018

Horoskop týdne od 26.11. do 2.12. 2018

V tomto týdnu i v příštím týdnu se projeví velké napětí mezi živlem ohně ( Slunce, Merkur a Jupiter ve znamení Střelce ) vůči živlu vodnímu ( Mars s Neptunem ve znamení Ryb ). Výsledkem pak mohou být situace, kdy dopravu potrápí vodní živel v různých skupenstvích a leckde zase může hořet. Jen stěží budou znepřátelené státy a rozhádaní jedinci nalézat kompromisy a ústupky. Negativní impulzy může dostávat mezinárodní obchod i cestovní ruch. Možné jsou i třenice mezi národy s rozdílným náboženstvím. Nebezpečný je zejména kvadrát mezi Sluncem a Marsem, který se v lepším případě může vybít ve sportovních kláních, v horším případě pak v terorismu a ve válečné vřavě. V bohatých zemích lidé nemusí znát správnou míru a těžce vydělané peníze utrácet za věci zbytné a příliš luxusní. Sporná rozhodnutí soudů a to i mezinárodních mohou přilévat oleje do ohně obchodních či politických sporů.

Konstelace specificky ovlivňující dění v našem státě jsou v tomto týdnu spíše harmonické a dá se očekávat, že si obchodníci budou spokojeně mnout ruce nad stoupajícími tržbami v předvánočním shonu.

Pondělí až středa

Na ekliptice se vytvoří trojkonjunkce Slunce, Merkura a Jupitera v prvním dekanu Střelce, takže se dá očekávat, že lidé budou spíše velkorysí, uvolněně komunikující, pokoušející se nalézat kompromisy při řešení problémů. Bohužel však kvadrát mezi retrográdním Merkurem a Marsem naznačuje zvýšenou četnost loupeží i krádeží, stoupat může počat dopravních nehod ( zejména pak v pondělí ). V úterý odpoledne a ve středu by pak měla ve společnosti panovat vcelku optimistická nálada díky silným vlivům Luny ve znamení Lva.

Čtvrtek a pátek

V noci ze čtvrtku na pátek se na ekliptice vytvoří poloviční kosmický kříž mezi Lunou v Panně, Sluncem ve Střelci a Marsem v Rybách, který může vnést do mezilidských vztahů i do přírody velké napětí, které může vyústit v dramatické děje.

Sobota a neděle

Od sobotních 15.48 hod SEČ se bude Luna pohybovat znamením Vah, což přeje návštěvám kulturních zařízení či setkáním s přáteli nad sklenkou dobrého moku.Ing. Richard Stříbný, Nerudova 39, 118 00 Praha 1, tel: 604 506 098, 241 441 141, skype: zrozenec , e-mail: richard@stribny.cz
Design by Vanavi.com
Doporučujeme: Astrologická společnost ČR