Horoskop týdne od 19. do 25.11. 2018

Horoskop týdne od 19. do 25.11. 2018

V tomto týdnu se projeví napětí mezi živlem ohně ( Merkur, Jupiter a od 22.11. od 10.01 hod i Slunce ve znamení Střelce ) vůči živlu vodnímu ( Mars s Neptunem ve znamení Ryb ). Výsledkem pak mohou být situace, kdy dopravu potrápí vodní živel v různých skupenstvích a leckde zase může hořet. Jen stěží budou znepřátelené státy a rozhádaní jedinci nalézat kompromisy a ústupky. Negativní impulzy může dostávat mezinárodní obchod i cestovní ruch. Možné jsou i třenice mezi národy s rozdílným náboženstvím.

Pondělí a úterý

V pondělí vytvoří tranzitující Slunce ve znamení Štíra kvadraturu se Saturnem republiky ve znamení Lva, což by mohlo přinést nevlídné klima do přírody i do mezilidských vztahů. Mars v kvadrátu s Jupiterem naznačuje velké boje o moc politickou i ekonomickou.

Středa a čtvrtek

Mars ve znamení Ryb vytvoří trigon se Sluncem republiky ve znamení Štíra a to by mohlo přinést úspěchy našich kriminalistů a sportovců ve střetnutích se svými protivníky.

Pátek

V 6.39 hod SEČ nastává úplněk ( opozice mezi Sluncem ve znamení Střelce a Lunou ve znamení Blíženců ), což předznamenává vypjaté emoce nejen u citlivých jedinců, ale i velmi vzrušenou atmosféru při jednání parlamentu. Na ekliptice se vytvoří poloviční kosmický kříž mezi Sluncem, Jupiterem a Merkurem ve Střelci, Lunou v Blížencích a Marsem v Rybách a díky tomu by měly emoce na plné čáře vítězit nad zdravým rozumem. Klima v přírodě i v mezilidských vztazích bude dramatické a značně proměnlivé.

Sobota a neděle

Působit budou protikladné konstelace. Na straně jedné se Slunce přiblíží k Jupiterovi ve znamení Střelce, a to obvykle přináší mimořádné tržby obchodníkům, lidé nešetří a klidně utrácí i za luxusní věci, jsou velkorysí, nestojící u zdi. Na straně druhé retrográdní Merkur ve znamení Střelce vytvoří kvadrát s Marsem ve znamení Ryb, což může přinést zvýšenou četnost krádeží v předvánočním shonu, mnozí z nás mohou být vydráždění a v důsledku toho se zase zvýší četnost karambolů na cestách i ve vztazích.Ing. Richard Stříbný, Nerudova 39, 118 00 Praha 1, tel: 604 506 098, 241 441 141, skype: zrozenec , e-mail: richard@stribny.cz
Design by Vanavi.com
Doporučujeme: Astrologická společnost ČR