Horoskop týdne od 12. do 18. listopadu 2018

Horoskop týdne od 12. do 18. listopadu 2018

Mezi nejvýznamnější astrologické události tohoto týdne patří fakt, že se od 17. listopadu dává Merkur ekliptikou zpětným chodem ( je retrográdní ) a v tomto stavu setrvá až do 7. prosince. Zpravidla retrográdní Merkur zkomplikuje výměnu zboží a informací, navíc se zastavuje z pohledu geocentrického na stupni ekliptiky, kde je v kvadrátu s Neptunem ve znamení Ryb. Díky tomu lze očekávat zmatky a nedorozumění v dopravě i v mezinárodních politických, náboženských i ekonomických vztazích. Nutná je bdělost a obezřetnost při důležitých jednáních či při podpisu významných smluv bude dobré zkontrolovat každé slovo ( zejména pak mezi 14. a 18. listopadem ). Šířit se mohou jak biologické tak počítačové viry. Dění v našem státě s výjimkou čtvrtku a pátku budou ovlivňovat vcelku harmonické konstelace, za kterých by se měly hýbat obchody.

Pondělí až středa

Venuše z pohledu geocentrického zastavuje svůj chod ve znamení Vah na Mediu Coeli naší republiky, což by naznačuje úspěchy našich umělců, politiků i obchodníků.

Čtvrtek a pátek

Pro naši republiku to jsou z pohledu astrologického kritické dny, jelikož tranzitující Slunce ve znamení Štíra vytváří kvadráty jak s Lunou republiky ve znamení Lva, tak s Uranem republiky ve znamení Vodnáře. Výsledkem mohou být četné karamboly v hromadné i v individuální dopravě, naši veřejnost mohou pobouřit násilné trestné činy. V médiích lze očekávat vytahování tajných informací o politických či obchodních konkurentech.

Sobota a neděle

Až do nedělních 16.56 hod se bude Luna pohybovat znamením Ryb a v sobotu dopoledne bude navíc v konjunkci s vládcem tohoto vodního znamení Neptunem, takže lze očekávat mlhavé a deštivé počasí. Nedělní odpoledne a pondělní dopoledne pak ovlivní kvadrát tranzitujícího Slunce na Saturna republiky ve znamení Lva, takže může poněkud váznout doprava a mnohých občanů našeho státu se mohou zmocňovat chmury z nedostatku slunečního svitu.

Ing. Richard Stříbný, Nerudova 39, 118 00 Praha 1, tel: 604 506 098, 241 441 141, skype: zrozenec , e-mail: richard@stribny.cz
Design by Vanavi.com
Doporučujeme: Astrologická společnost ČR