Horoskop týdne od 8. do 14. října 2018

Horoskop týdne od 8. do 14. října 2018

Mundánní konstelace ( platné pro celý svět ) jsou v tomto týdnu vcelku harmonické, přející navazování nových vztahů partnerských či obchodních – hned v úvodu týdne nastává novoluní ve znamení Vah, což je konstelace ideální pro vytváření partnerství a koalic nebo pro zahajování důstojných projektů.

Konstelace specificky ovlivňující dění v našem státě však již tak pohodové nejsou a dají se spíše očekávat zákulisní intriky vedoucí k mnohým překvapivým zvratům v povolebním vyjednávání. Tranzitující Jupiter ve znamení Štíra totiž vytvoří kvadráty jak s Lunou republiky ve znamení Lva tak s Uranem ve znamení Vodnáře a přičteme li k tomu opozici Marse na Neptuna republiky či kvadrát Venuše na Neptuna republiky, tak z těchto konstelací lze usuzovat na to, že si mnozí rivalové uprostřed stran budou vyřizovat své účty a budou k tomu využívat slabých volebních výsledků. V tomto týdnu také mohou přijít sporná rozhodnutí soudů a arbitráží, které pobouří naši veřejnost. Do médií mohou prosáknout utajované informace o neetickém chování či korupce u našich čelních osobností.Pondělí a úterý

Váhovské novoluní přeje návštěvám kulturních zařízení a setkáním s přáteli. Mars v opozici na Neptuna republiky však může přinést loupeže, přepadení bank, ekologické havárie či úniky plynu a vody.

Středa a čtvrtek

Z astrologického hlediska to jsou kritické dny, jelikož Merkur ve Štíru se ocitne v opozici na Urana v Býku a Venuše ve Štíru v kvadrátu na Marse ve Vodnáři. Znepřátelené národy, strany či jedinci budou jen stěží nalézat rozumné kompromisy. Lze očekávat výbuchy, požáry, teroristické aktivity, výpadky počítačových a rozvodných sítí. Do potíží se mohou dostat některé banky či finanční instituce.

Pátek až neděle

Víkend díky Luně ve Střelci a tranzitu Slunce na Marse republiky ( sextilu ) přeje sportovním aktivitám a setkáním s přáteli. V neděli odpoledne a večer ( zejména pak v pondělí) mohou nastávat dopravní komplikace, četnost karambolů v mezilidských vztazích a na cestách pravděpodobně bude stoupat.( Mars kvadrát Merkur republiky.)

Ing. Richard Stříbný, Nerudova 39, 118 00 Praha 1, tel: 604 506 098, 241 441 141, skype: zrozenec , e-mail: richard@stribny.cz
Design by Vanavi.com
Doporučujeme: Astrologická společnost ČR