Horoskop říjen 2018

Nejvýznamnější konstelace říjen 2018

Nejvýznamnější astrologickou a tentokráte i politickou událostí tohoto měsíce je stý návrat Slunce na stejnou pozici jako mělo při založení naší republiky ( je to jubilejní stý solární horoskop ), ke kterému dochází o den dříve než jsou kalendářní narozeniny a to již v sobotu 27. října v 18.10 hod SELČ, kdy Slunce postoupí na své pouti ekliptikou na 4. stupeň a 11 obloukových minut znamení Štíra, stejně tak jako tomu bylo 28. října 1918 v 11.13 hod, odkdy empiricky prověřeno funguje horoskop nového samostatného státu – Československa či Česka jako nástupnického státního útvaru. V tomto soláru, který bude podbarvovat dění do dalších narozenin „Staré dámy“ a rovněž tak v jejím nativním horoskopu je jedna planeta, která výrazně naleptává jinak výborný astrologický profil a tou planetou je Neptun. Díky tomu dělají výsadek do naší krásné země mnohé duše, které nectí soukromé vlastnictví a zvýšenou měrou holdují lihovým nápojům. A pak lze v našem státě vidět naprosté extrémy, kdy jedni hodně pracují, málo konzumují a ještě ušetří, jiní jim to však závidí, nejsou schopni společnosti nabídnout něco konstruktivního a nejraději by bohatým brali, sobě pak rozdali a zbytky hodili nespokojencům. V tomto soláru je vidět silný a dlužno říci, že pozitivní vliv Saturna ve znamení Kozoroha, který je v přesné harmonické vazbě na Slunce republiky a dá se očekávat, že mnozí politici budou chtít v době konjunktury šetřit a splácet dluhy, pravděpodobně však budou přehlasováni a bude se do různých rezortů rozdávat více než na co máme a zadlužení i nadále poroste. V tomto měsíci pak bude dění v našem státě negativně ovlivňovat tranzitující Jupiter ve znamení Štíra, který postupně vytvoří kvadratury na Lunu, Saturna a Urana republiky. V důsledku toho lze předpokládat oslabení zdraví či úmrtí významných osobností a ekonomické ztráty vyplývající z obchodních válek.1. - 3. říjen Merkur sextil Mars republiky, Slunce sextil Neptun republiky – vyznamenat by se měli naši sportovci, kriminalisté a umělci

5. - 7. říjen Merkur sextil Luna a Saturn republiky trigon Uran republiky - lidé by měli spolu uvolněně a přátelsky komunikovat, dny ideální pro navazování nových partnerských či obchodních vztahů. úspěchy by měli zaznamenat naši vědci a technici.

8. - 12. říjen dění u nás bude ovlivňovat celá řada nepříliš pozitivně působících konstelací, při kterých může být náš stát obviňován z nedodržování podepsaných dohod, může nám být vyhrožováno arbitrážemi, významné osobnosti být obviněny z neplacení daní a z korupčního chování, což oslabí jejich pozice a mohou být propuštěni.

Merkur opozice Uran může přinést havárie v hromadné dopravě, možné jsou výpadky počítačových a rozvodných sítí, dá se také očekávat rozkolísání burzovních indexů.

14. - 16. říjen Merkur s Venuší kvadratura Neptun republiky – pozor na podvodníky a na chybná rozhodnutí, Mars kvadrát Merkur republiky - ostré přestřelky mezi vládnoucí garniturou a opozicí. Zloději mohou trhat v těchto dnech rekordy.

17. - 20. říjen – kritické dny pro svět, ale dobré pro naši republiku. Merkur kvadrát Mars může světu přinést terorismus a pokusy rozdmýchat válečné konflikty

Slunce trigon Uran republiky a konjunkce Venuše republiky, Merkur trigon Jupiter republiky – dny, kdy by se mělo naší ekonomice dařit. Obchodníci by si měli mnout ruce a zazářit by měli naši umělci.

23. - 24. října Slunce opozice Uran – technika se bude vymykat zpod kontroly své obsluhy, pravděpodobné jsou četnější karamboly v mezilidských vztazích i v dopravě.

Jupiter kvadrát Saturn republiky – negativní impulzy pro naši ekonomiku, děje ve světě mohou zdražit potraviny a další suroviny.

25. - 28. října Slunce konjunkce Venuše, Merkur konjunkce Jupiter – dny ideální pro setkání s přáteli, pro návštěvy kulturních zařízení a pro navazování nových partnerských či obchodních vztahů.

Merkur kvadrát Luna a Uran republiky – možné výpadky počítačových a rozvodných sítí

Ing. Richard Stříbný, Nerudova 39, 118 00 Praha 1, tel: 604 506 098, 241 441 141, skype: zrozenec , e-mail: richard@stribny.cz
Design by Vanavi.com
Doporučujeme: Astrologická společnost ČR