Horoskop týdne od 17. do 23. září 2018

Horoskop týdne od 17. do 23. září 2018

Bezesporu nejvýznamnější konstelací tohoto týdne je přechod Slunce do znamení Vah, ke kterému dochází v neděli 23. září ve 3.54 hod SELČ. Horoskop sestavený pro tento okamžik ( horoskop Podzimní rovnodennosti ) a pro souřadnice hlavního města pak podbarvuje dění v dané lokalitě po nejbližšího čtvrt roku. Naší republice by měl přinést vylepšení vláhového deficitu, jelikož 4. dům tohoto horoskopu, charakterizující počasí, je ve vodním znamení Štíra a je zde i Jupiter ( přispěje i Venuše ve znamení Štíra ) v harmonických vazbách na Lunu a na Neptuna ve znamení Ryb. Lze tedy očekávat na našem území spíše deštivější podzim. V tomto horoskopu jsou dvě významné disharmonické vazby – Mars kvadrát Uran a Merkur kvadrát Saturn. Když se rozvine tento horoskop po povrchu zeměkoule za pomoci astrokartografie, tak je možné vidět, že na hlavních osách se tyto neblahé konstelace na západě USA, v západní části Jižní Ameriky, na západě Afriky a v oblasti Papuy Nové Guiney. Především zde v následujícím čtvrtletí mohou přijít výbuchy sopek, zemětřesení, blackouty, sesuvy půdy či tsunami.

Z hlediska konstelací zabarvujících klima na celé planetě v tomto týdnu je nutné zmínit poloviční kosmický kříž mezi Venuší ve znamení Štíra, Marsem ve znamení Vodnáře a Uranem ve znamení Býka, který bude působit zejména v první půli tohoto týdne a může přinést chřestění zbraní jak obrazně – např. vyhrožováním zvyšováním cel či vypovídáním mezinárodních smluv, tak doslova, kdy mohou přijít teroristické aktivity, špionážní aféry a pokusy o inicializaci válečných konfliktů. Vyloučit nelze ani velké výkyvy cen komodit a akcií na burzách, výbuchy sopek, cyklóny, požáry a zemětřesení.Pondělí až čtvrtek

V těchto dnech není radno podnikat cokoliv riskantního, jelikož se Mars pohybující se znamením Vodnáře ocitne v napětí s retrográdním Uranem ve znamení Býka. Výsledkem může být řádění živlů přírodních i teroristických. Přijít mohou výpadky rozvodných a počítačových sítích, technika se může vymykat zpod kontroly své obsluhy. Situace může vygradovat ve čtvrtek ráno, kdy Marse dostihne na své pouti ekliptikou Luna.

Pátek až neděle

V pátek a v sobotu by měla stoupat produktivita práce, obchody se budou hýbat a lidé by spolu měli přátelsky komunikovat ( Slunce konjunkce Merkur ). V neděli se pak Merkur ve znamení Vah ocitne v kvadrátu se Saturnem ve znamení Kozoroha a v důsledku toho lze očekávat dopravní zácpy, znepřátelené národy a rozhádaní jedinci se mohou zakopat na svých pozicích, nebudou chtít nalézat kompromisy. Hrozí zemětřesení, sesuvy půdy, zřícení budov či závaly v dolech.

 

Ing. Richard Stříbný, Nerudova 39, 118 00 Praha 1, tel: 604 506 098, 241 441 141, skype: zrozenec , e-mail: richard@stribny.cz
Design by Vanavi.com
Doporučujeme: Astrologická společnost ČR