Horoskop týdne od 10. do 16. září 2018

Horoskop týdne od 10. do 16. září 2018

Mezi nejvýznamnější konstelace specificky ovlivňující dění v naší republice v tomto týdnu bezesporu patří kvadratury mezi tranzitujícím Sluncem a Merkurem ve znamení Panny vůči Marsu republiky ve znamení Střelce. Výsledkem pak mohou být ostré střety našich kriminalistů, vojáků a sportovců se svými protivníky, ze kterých pak mohou vyjít se šrámy na duši i na těle. Tato méně příjemná konstelace pak může přinést sporná rozhodnutí soudů či násilné trestné činy, které pobouří naši veřejnost a dají se rovněž očekávat vyhrožování nespokojených investorů mezinárodními arbitrážemi. Obchodní války v cizině mohou poškodit naši ekonomiku.

Z hlediska konstelací zabarvujících klima na celé planetě je nutné zmínit poloviční kosmický kříž mezi Venuší ve znamení Štíra, Marsem ve znamení Vodnáře a Uranem ve znamení Býka, která bude působit ve druhé půli tohoto týdne a v týdnu následujícím a světu může přinést chřestění zbraní jak obrazně – např. vyhrožováním zvyšováním cel či vypovídáním mezinárodních smluv, tak doslova, kdy mohou přijít teroristické aktivity, špionážní aféry a pokusy o inicializaci válečných konfliktů. Vyloučit nelze ani velké výkyvy cen komodit a akcií na burzách, výbuchy sopek, požáry a zemětřesení.Pondělí

Luna se bude až do 17.20 hod pohybovat spolu se Sluncem a s Merkurem ve znamení Panny, což přeje zvyšování produktivity práce, lidé by měli projevovat zvýšený zájem o vzdělání a zdraví.

Úterý a středa

Dění v našem státě bude ovlivňovat velmi náročná konstelace ( Slunce kvadrát Mars republiky ) a dá se říci, že pokojné občany mohou zneklidnit loupeže a násilné trestné činy.

Čtvrtek a pátek

V těchto dnech by se obchody na našem území měly hýbat a komunikace by neměla váznout, jelikož Merkur v Panně vytvoří harmonickou vazbu s Jupiterem republiky v Raku. V pátek odpoledne a večer však na našem území lze očekávat dopravní zácpy a četnější karamboly. ( Luna kvadrát Luna, Uran a Saturn republiky ).

Sobota a neděle

Zatímco v sobotu by přechod Venuše přes Slunce republiky měl přinést úspěchy našim umělcům i obchodníkům, v neděli Merkur bude v kvadrátu s Marsem republiky, takže může stoupat četnost dopravních nehod a úrazů. Mars se již blíží do kvadrátu na Urana, takže není radno jakkoliv riskovat.

 

Ing. Richard Stříbný, Nerudova 39, 118 00 Praha 1, tel: 604 506 098, 241 441 141, skype: zrozenec , e-mail: richard@stribny.cz
Design by Vanavi.com
Doporučujeme: Astrologická společnost ČR