Horoskop týdne od 20. do 26. srpna 2018

Horoskop týdne od 20. do 26. srpna 2018

Nejvýznamnější konstelací tohoto týdne je harmonické spojení mezi Jupiterem ve znamení Štíra a Neptunem ve znamení Ryb a Jupiterem republiky ve znamení Raka, které přeje cestám k vodě a po vodě, rovněž pak návštěvám hudebních festivalů a setkáním s přáteli nad sklenkou dobrého moku. Náš stát by měl zaznamenat velké úspěchy na poli mezinárodních vztahů i v obchodě, restaurace, hotely a penziony by měly být dosti naplněné. I když tato konstelace spojuje všechna tři vodní znamení zvěrokruhu, což by standardně mělo přinéšet dostatek vláhy, zda se, že úplné zatmění Luny 27.7. v citlivém bodě pro horoskop naší republiky, zásadně změnilo rovnováhu sil. Snad přechod Slunce z ohnivého znamení Lva do chladného a zemského znamení Panny, ke kterému letos dochází 23.8. v 6.08 hod SELČ, přinese kýžené ochlazení.Pondělí a úterý

Tranzitující Slunce pohybující se na konci znamení Lva vytvoří harmonickou vazbu s Venuší republiky ve znamení Vah, což by mělo přinést úspěchy našim umělcům i obchodníkům.

Středa a čtvrtek

Tranzitující Merkur ve znamení Lva bude v přesném kvadrátu na svou pozici v horoskopu republiky a tranzitující Venuše bude v kvadrátu na Jupitera republiky, což naznačuje zvýšenou četnost havárií v dopravě a zvýšenou měrou mohou řádit zloději, které nenechá v klidu majetek spořádaných spoluobčanů.

Pátek až neděle

V pátek odpoledne lze na našich silnicích očekávat dopravní zmatky ( Luna opozice Neptun republiky a kvadrát Merkur republiky ). Víkend pak přeje nákupům spotřební elektroniky a investicím do úprav či oprav automobilů ( Slunce trigon Uran ). Na ekliptice se vytvoří velký zemský trigon mezi Sluncem v Panně, Saturnem v Kozorohu a Uranem v Býku, což vytváří astrologické klima ideální pro zahajování prakticky využitelných a přitom dlouhodobě úspěšných projektů zejména pak pro sféru zdravotnictví, pedagogiky a stavebnictví.

Ing. Richard Stříbný, Nerudova 39, 118 00 Praha 1, tel: 604 506 098, 241 441 141, skype: zrozenec , e-mail: richard@stribny.cz
Design by Vanavi.com
Doporučujeme: Astrologická společnost ČR