Horoskop týdne od 13. do 19. srpna 2018

Horoskop týdne od 13. do 19. srpna 2018

Nejvýznamnější konstelací tohoto a příštího týdne je harmonické spojení mezi Jupiterem ve znamení Štíra a Neptunem ve znamení Ryb, které přeje cestám k vodě a po vodě, rovněž pak návštěvám hudebních festivalů a setkáním s přáteli nad sklenkou dobrého moku. Tahle konstelace ve vodních znameních by mohla vnést do mnohde přehřáté přírody více vláhy a příjemné ochlazení. Rozhádání jedinci i znepřátelené státy by se mohli k sobě chovat citlivěji než tomu bylo doposud. Kreativní jedinci budou líbáni múzami a mohou vytvořit díla nadčasové hodnoty sbližující jedince s rozdílným náboženským vyznáním a různých kulturních hodnot. Merkur, který se z pohledu geocentrického již řadu dní pohybuje ekliptikou zpětným chodem, se v tomto týdnu zastaví mezi 11. a 12. stupněm znamení Lva a v neděli se dává konečně přímým směrem, což je dobrá zpráva pro světovou ekonomiku i pro drobné podnikatele. Obchody se začnou více hýbat a zvýší se šance na nalezení rozumných kompromisů v probíhajících obchodních válkách.Pondělí a úterý

Tranzitující Merkur pohybující se znamením Lva se prakticky po celý týden bude pohybovat respektive spíše stát v napětí se svou pozicí v hroskopu republiky ve znamení Štíra. Výsledkem pak mohou být velké dopravní komplikace zapříčiněné jak stavebními uzavírkami, tak zvýšenou četností dopravních nehod. Dopravní stavby mohou váznout a dají se také očekávat ostré mediální přestřelky mezi vládnoucí garniturou a opozicí.

Středa a čtvrtek

Slunce v těchto dnech přejde přes Lunu v horoskopu republiky ve znamení Lva a vytvoří opozici na Urana republiky ve znamení Vodnáře, což naznačuje zvýšenou četnost havárií v dopravě i v průmyslu, technika se bude vymykat zpod kontroly své obsluhy a zvýšenou měrou mohou řádit zloději, které nenechá v klidu majetek spořádaných spoluobčanů.

Pátek až neděle

Merkur ve znamení Lva vytvoří harmonickou vazbu s Venuší ve znamení Vah a to je příjemná konstelace, při které by lidé měli spolu přátelsky a uvolněně komunikovat, nuda nebude na pořadu dne.

Ing. Richard Stříbný, Nerudova 39, 118 00 Praha 1, tel: 604 506 098, 241 441 141, skype: zrozenec , e-mail: richard@stribny.cz
Design by Vanavi.com
Doporučujeme: Astrologická společnost ČR