Horoskop týdne od 6. do 12. srpna 2018

Horoskop týdne od 6. do 12. srpna 2018

V předchozím týdnu si bohužel vybraly specificky působící konstelace na horoskop naší republiky svou daň v podobě nešťastně zahynuvších vojáků v Afghanistánu a turisty usmrceného žralokem v Egyptě. Naše veřejnost je pořád pobouřena sporným rozhodnutím Nejvyššího soudu o vystěhování téměř 60 rodin z domů, které si v Horoměřicích postavili a rovněž četnost dopravních nehod dosti stoupla ( mimo jiné v Pardubicích sjelo letadlo z ranveje a vlak po nárazu do traktoru vykolejil. Ještě však lze očekávat dozvuky toho náročného zatmění Luny z 27. července i v tomto týdnu, kdy přichází částečné zatmění Slunce, jenž z astrologického hlediska naštěstí nebude na našem území viditelné. Nastává 11. srpna a jeho střed je v 11.58 hod SELČ. Shodou okolností k němu dochází na den přesně 19 let po snad nejobávanějším zatmění Slunce za posledních 100 let – z 11.8.1999, kdy se při úplném zatmění vytvořil na ekliptice velký kosmický kříž a krátce po něm začala na Zemi série katastrof ( zejména pak zemětřesení ), které stály život desítky tisíc lidí nemluvě o ohromných škodách na majetku. Konstelace z 11. srpna 2018 naštěstí nejsou tak extrémní, nicméně žádná astrologická selanka to není... Mars kvadrát Uran, Venuše kvadrát Saturn, Merkur kvadrát Jupiter otestují výrazně karmu lidstva. Možné je testování živelnými pohromami nebo rozsáhlými výpadky počítačových a rozvodných sítích. Ve hře bude zejména Skandinávie, Island, Grónsko, severozápad Ruska, Mongolsko a Čína, kde bude toto zatmění viditelné.Pondělí až středa

Mezi ženským a mužským živlem to bude v těchto dnech jiskřit, Venuše se ocitne v harmonickém spojení s Marsem a vytvoří tak kvalitu času vhodnou pro vylepšení vztahů stávajících či pro vytváření vztahů nových.

Čtvrtek až sobota

Z pohledu astrologického to jsou velmi náročné dny nevhodné pro uzavírání sňatků, pro důležitá jednání či pro podpisy významných smluv. Venuše se totiž ocitne v kvadrátu na Saturna, což zpravidla poněkud ochladí klima v mezilidských vztazích i v přírodě. Sobotní novoluní ve znamení Lva bude tentokráte za zatmění Slunce, navíc v kvadrátech na Jupitera ve znamení Štíra, což by mohlo předznamenávat pády významných politiků, boháčů a slavných osobností, na které se provalí jejich minulé hříchy a etická selhání. Nemusí to však nastat ihned, nýbrž také v řádu měsíců.

Neděle

Slunce pohybující se znamením Lva vytvoří trigon s Marsem republiky ve znamení Střelce a to by mělo přinést úspěchy našich sportovců a kriminalistů v bojích se svými protivníky.

Ing. Richard Stříbný, Nerudova 39, 118 00 Praha 1, tel: 604 506 098, 241 441 141, skype: zrozenec , e-mail: richard@stribny.cz
Design by Vanavi.com
Doporučujeme: Astrologická společnost ČR