Horoskop týdne od 9. do 15. července 2018

Horoskop týdne od 9. do 15. července 2018

Nejvýznamnější konstelace tohoto týdne nastává v pátek 13. července, kdy dochází k novoluní při částečnému zatmění Slunce ve znamení Raka se středem ve 4.48 hod SELČ, které bude viditelné pouze mezi jižním pobřežím Austrálie a Antarktidou. Zde mohou v následujících měsících očekávat řádění přírodních živlů či ekologické havárie. Nebezpečné je okolí Adelaide až Melbourne, kde je zatmělé Slunce kulminující a pak linie, kdy je Slunce s Lunou na ascendentu z pohledu astrokartografického je Jemen, Izrael, Palestina a západní Turecko, kde kromě živlových komplikací mohou přijít i teroristické činy a válečné třenice.

Tento týden z astrologického hlediska přeje cestám k vodě a po vodě, jelikož se na ekliptice vytvoří velký vodní trigon mezi Slunce v Raku, Jupiterem ve Štíru a Neptunem v Rybách. Dá se díky tomu také konstatovat, že světlo světa v následujících dnech spatří statisíce oduševnělých a kreativních jedinců.Pondělí

Merkur pohybující se znamením Lva vytvoří kvadraturu se stacionárním Jupiterem ve znamení Štíra, což není zrovna ideální konstelace pro podpisy významných smluv či pro uzavírání svazků manželských. Mnozí mohou naspořené peníze utrácet za příliš luxusní a zbytné věci či se zbytečně zadlužovat.

Úterý až čtvrtek

Dění u nás i ve světě budou ovlivňovat vcelku harmonicky působící konstelace přející výletům do přírody i návštěvám příbuzných či setkání s přáteli nad sklenkou dobrého moku.

Pátek až neděle

V pátek ráno nastává novoluní za částečného zatmění Slunce, takže v tomto dnu mohou být citliví jedinci vydráždění a unáhleně reagující na podněty. Od soboty do pondělí pak dění u nás podbarví harmonická vazba tranzitujcího Merkura na Marse republiky, a to by mohlo přinést úspěchy našich sportovců a kriminalistů v bojích se svými protivníky. Tato konstelace pak přeje aktivnímu odpočinku při sportu nebo na cestách.

Ing. Richard Stříbný, Nerudova 39, 118 00 Praha 1, tel: 604 506 098, 241 441 141, skype: zrozenec , e-mail: richard@stribny.cz
Design by Vanavi.com
Doporučujeme: Astrologická společnost ČR