Chronoekonomická analýza červenec 2018

Chronoekonomická analýza červenec 2018

1. - 2. červenec napěťový chronom mezi Merkurem a Uranem může přinést havárie v hromadné dopravě, doprava může nabírat zpoždění díky výpadkům počítačových a rozvodných sítí nebo kvůli nepříznivým přírodním okolnostem.

4. až 6. července by se měla chronoekonomická situace stabilizovat, trhy mohou táhnout vzhůru akcie developerských a stavebních firem ( harmonický chronom Slunce – Jupiter ), na straně druhé však disharmonický chronom mezi Merkurem a Marsem naznačuje, že v určitých lokalitách mohou zaútočit teroristé či extrémisté, kteří se svými výroky i činy pokusí naleptat křehké příměří v obchodních válkách.

7. - 9. červenec - lidé by měli být schopni a ochotni utrácet své úspory nejen za cesty k vodě a po vodě, ale i za věci luxusní a zbytné, obchody by se měly hýbat.

Mezi 11. a 14. červencem a pak 21. a 22. července chronomy vytváří příjemnou kvalitu času vhodnou nejen pro rekreaci, ale i pro investice do věcí kvalitních, trvalejší hodnoty či do nemovitostí. Obchody by se měly hýbat a mezi investory by měl panovat spíše optimismus.

Mezi 23. a 28. červencem se však chronoekonomická situace zhorší a v přírodě i ve společnosti mohou přijít dramatické děje, které na trhy mohou přinést výprodeje a poklesy, závladnout by mohla medvědí nálada. Geopolitickou situaci to zkomplikuje, nelze vyloučit kromě řádění živlů a teroristických ani pokusy o svržení vlád. Světová ekonomika může v těchto dnech dostávat spíše negativní impulzy.

Chronomy specificky ovlivňující dění v naší republice jsou až do 25. července vcelku harmonické a měly by našemu státu přinášet úspěchy na poli ekonomickém i v mezinárodních vztazích. Avšak od 27. července se chronoekonomická situace zhoršuje a mohou být nastartovány děje ve společnosti i v přírodě, které mohou přinést komplikace vnitropolitické i v mezinárodním obchodě a dlouhodoběji zpomalí náš hospodářský růst.

Ing. Richard Stříbný, Nerudova 39, 118 00 Praha 1, tel: 604 506 098, 241 441 141, skype: zrozenec , e-mail: richard@stribny.cz
Design by Vanavi.com
Doporučujeme: Astrologická společnost ČR