Horoskop červenec 2018

Nejvýznamnější konstelace červenec 2018

V tomto měsíci dochází jak k zatmění Slunce tak k zatmění Luny. Nejprve v pátek 13. července nastává částečné zatmění Slunce ve znamení Raka se středem ve 4.48 hod SELČ, které bude viditelné pouze mezi jižním pobřežím Austrálie a Antarktidou. Zde mohou v následujících měsících očekávat řádění přírodních živlů či ekologické havárie. Nebezpečné je okolí Adelaide až Melbourne, kde je zatmělé Slunce kulminující a pak linie, kdy je Slunce s Lunou na ascendentu z pohledu astrokartografického je Jemen, Izrael, Palestina a západní Turecko, kde kromě živlových komplikací mohou přijít i teroristické činy a válečné třenice.

V České republice bude v případě příznivého počasí viditelné úplné zatmění Luny se středem ve 22.20 hod SELČ. Zatímco pro astronomy to může být náramná podívaná u nás českých astrologů tento nebeský jev vyvolává spíše obavy, jelikož Slunce bude na 4. stupni znamení Lva, Luna s Marsem na 4. stupni znamení Vodnáře, Uran na 2 a půl stupně znamení Býka a to celé je namířena na 4. stupeň znamení Štíra, na kterém se nachází Slunce v horoskopu České republiky. A právě tato pozice Slunce republiky dotváří se zatměním velký kosmický kříž ! Výsledkem pak mohou být v nejbližších dvou měsících dramatické děje ve společnosti i v přírodě a to speciálně ve třetí dekádě července a v první půli srpna. Ve světě i u nás mohou určité události nastartovat děje vedoucí ke zdražení surovin a potravin, přibrzděný bude ekonomický růst. Pravděpodobně zesílí tlaky na odstoupení některých ministrů nebo vysokých úředníků naší vlády. Neblahé děje mohou také očekávat na východě Brazílie na severovýchodě Austrálie, na dálném východě v Japonsku na Korejském poloostrově.

4. červenec - velký vodní trigon mezi Lunou s Neptunem v Rybách, Sluncem v Raku a Jupiterem ve Štíru – lidé by měli být k sobě vlídní, empatičtí a tolerantní

5. červenec - velmi protikladně působící konstelace – na straně jedné Slunce v trigonu s Jupiterem – pohoda, úspěchy a harmonie. Na straně druhé Merkur opozice Mars – blesky z čistého nebe, karamboly v mezilidských vztazích i na cestách.

7. červenec - Slunce konjunkce Jupiter republiky – úspěchy našich obchodníků, politiků a umělců.

- 14. červenec velký zemský trigon mezi Venuší v Panně, Saturnem v Kozorohu a Uranem v Býku vytváří kvalitu času ideální pro důležitá jednání, pro uzavírání svazků manželských, pro podpisy významných smluv. Projekty, které budou započaty v těchto dnech, by měly být dlouhodoběji úspěšné.15. -16. červenec Merkur trigon Mars republiky – zabodovat by měli naši sportovci a kriminalisté v bojích se svými protivníky, obchody by se měly hýbat.

21. - 22. červenec Venuše sextil Jupiter – obchody se budou hýbat, je dobrá konstelace pro vztahy . Vhodné dny pro důležitá jednání, pro podpisy smluv a pro uzavírání obchodů a pro seznamování se s vhodnými partnery.

24. - 28. červenec - pro svět i pro naši republiku to jsou z pohledu astrologického mimořádně náročné dny Slunce kvadrát Uran a opozice Mars – technika se může vymykat zpod kontroly své obsluhy, možné výpadky počítačových a rozvodných sítí, četné karamboly v mezilidských vztazích i na cestách. Není radno riskovat na cestách i v mezilidských vztazích. Napětí mezi živly v přírodě i mezi lidmi ještě umocní úplné zatmění Luny z 27. července se středem ve 22.20 hod SELČ.

Tentokráte nebude Česká republika v pomyslném astrologickém závětří, jelikož Slunce i Mars budou v kvadrátech na Slunce republiky, takže lze i u nás očekávat dramatické děje.

Ing. Richard Stříbný, Nerudova 39, 118 00 Praha 1, tel: 604 506 098, 241 441 141, skype: zrozenec , e-mail: richard@stribny.cz
Design by Vanavi.com
Doporučujeme: Astrologická společnost ČR