Horoskop týdne od 25. června do 1. července 2018

Horoskop týdne od 25. června do 1. července 2018

V tomto týdnu budou dění ve světě i u nás ovlivňost velmi náročné konstelace, za kterých může na naší krásné planetě dojít ve společnosti i v přírodě k velmi dramatickým situacím. Od středy do soboty lze očekávat zemětřesení, sesuvy půdy, závaly v dolech ( Slunce opozice Saturn ), v pátek a v sobotu pak mohou přijít prudké bouře, výpadky rozvodných a počítačových sítí, teroristické činy, výbuchy sopek a požáry ( Merkur opozice Uran ).

Hlavním astrologickým tématem pro naši republiku v tomto i v příštím týdnu je nenápadné zpomalování pohybu Marse v prvním dekanu znamení Vodnáře, kde se zastaví 26. června na 9. stupni a 13. obloukové minutě v dosti přesné opozici na Neptuna republiky, který je na 9. stupni a 15. obloukové minutě znamení Lva. V jednostupňovém orbisu působnosti bude tak až do 8. července. Výsledkem této komplikovaně působící konstelace pak mohou být například znečištění vodních zdrojů, ekologické havárie, množící se loupeže a podvody, odhaleny mohou být další případy korupce v nejvyšších kruzích, na veřejnost mohou prosáknout utajované informace, které radikálně změní rovnováhu sil na politickém kolbišti a v neposlední řadě lze očekávat kolísání sucha s prudkými lokálními bouřemi doprovázenými krupobitím a záplavami. Vyloučit nelze děje vedoucí ke zdražení ropy a ropných derivátů, rovněž pak vody, alkoholických i nealkoholických nápojů.Pondělí a úterý

Dění u nás budou ovlivňovat vcelku harmonické konstelace, za kterých by náš stát měl velmi dobře prosperovat ve sféře ekonomické a nalézat kompromisy či podepisovat významné dohody vnitropolitické i v mezinárodních vztazích. ( Slunce v trigonu na Slunce republiky ).

Středa a čtvrtek

Ve čtvrtek v 6.53 hod nástává úplněk, při kterém bude stát Slunce ve znamení Raka v opozici na Lunu se Saturnem ve znamení Kozoroha, což kromě zemětřesení či sesuvů půdy může přinést dopravní zácpy a nevstřícnost v mezilidských vztazích.

Pátek až neděle

O víkendu ( zejména pak v pátek a v sobotu ) se projeví astrologický „fičák“ kdy se ocitne Merkur pohybující se ve znamení Lva v opozici na Lunu a na Urana ve znamení Vodnáře. Výsledkem pak mohou být dramatické děje v přírodě i ve společnosti. Stoupat může počet dopravních nehod a to i v letecké nebo v železniční dopravě. Vyloučit nelze ani rozsáhlé výpadky rozvodných, komunikačních a počítačových sítí. Technika se bude vymykat zpod kontroly své obsluhy. Možné jsou i prudké bouře, požáry a výbuchy.

Ing. Richard Stříbný, Nerudova 39, 118 00 Praha 1, tel: 604 506 098, 241 441 141, skype: zrozenec , e-mail: richard@stribny.cz
Design by Vanavi.com
Doporučujeme: Astrologická společnost ČR