Horoskop týdne od 11. do 17. června 2018

Horoskop týdne od 11. do 17. června 2018

Hlavním astrologickým tématem pro naši republiku v následujících týdnech je nenápadné zpomalování pohybu Marse v prvním dekanu znamení Vodnáře, kde se zastaví 26. června na 9. stupni a 13. obloukové minutě v dosti přesné opozici na Neptuna republiky, který je na 9. stupni a 15. obloukové minutě znamení Lva. V jednostupňovém orbisu působnosti bude tak až do 8. července. Výsledkem této komplikovaně působící konstelace pak mohou být například znečištění vodních zdrojů, ekologické havárie, množící se loupeže a podvody, odhaleny mohou být další případy korupce v nejvyšších kruzích, na veřejnost mohou prosáknout utajované informace, které radikálně změní rovnováhu sil na politickém kolbišti a v neposlední řadě lze očekávat kolísání sucha s prudkými lokálními bouřemi doprovázenými krupobitím a záplavami. Vyloučit nelze děje vedoucí ke zdražení ropy a ropných derivátů, rovněž pak vody, alkoholických i nealkoholických nápojů.Pondělí a úterý

Dění u nás budou ovlivňovat protikladně působící konstelace, kdy tranzitující Merkur bude v harmonické vazbě s Venuší republiky, zatímco tranzitujcí Venuše bude v napětí se svou pozicí v horoskopu naší republiky. Díky tomu lze odhadovat, že naše politická scéna se bude ještě více polarizovat na ty, kterým budoucí vládnoucí koalice vyhovuje a na ty, kterým to leží v žaludku.

Středa a čtvrtek

Ve středu ve 21.43 hod nastává novoluní ve znamení Blíženců a Merkur bude v sextilu s Uranem, což vytváří kvalitu času vhodnou pro zahajování nových projektů i pro nákup výpočetní či komunikační techniky.

Pátek až neděle

V pátek a v sobotu se ocitne Merkur pohybující se znamením Raka v opozici na Saturna ve znamení Kozoroha, což pravděpodobně přinese dopravní zácpy, zpomalí se však nejen doprava, ale i tok informací a poněkud váznout může i komunikace mezi znepřátelenými státy i mezi rozádanými jedinci. Vyloučit nelze ani zemětřesení, sesuvy půdy, zřícení budov a závaly v dolech.

Ing. Richard Stříbný, Nerudova 39, 118 00 Praha 1, tel: 604 506 098, 241 441 141, skype: zrozenec , e-mail: richard@stribny.cz
Design by Vanavi.com
Doporučujeme: Astrologická společnost ČR