Horoskop červen 2018

Nejvýznamnější konstelace červen 2018

Z astrologického hlediska je bezesporu nejvýznamnějším okamžikem tohoto měsíce vstup Slunce do znamení Raka ( Letní slunovrat ), ke kterému dochází letos 21. června ve 12.07 hod SELČ a horoskop sestavený pro tento okamžik pak podbarvuje dění na celé planetě po nejbližšího čtvrt roku. Velmi pozitivně zapůsobí velký vodní trigon mezi Merkurem v Raku, Jupiterem ve Štíru a Neptunem v Rybách, který přeje cestám k vodě a po vodě či studiu duchovní literatury, meditacím, rozjímáním a experimentům s psychotropními látkami. Brány k vyšším duchovním stavům budou pootevřeny, letní hudební či filmové festivaly by měly být hojně navštěvovány. Světlo světa mohou spatřit umělecká díla nadčasové hodnoty, která budou lidi sbližovat a oslovovat. Na straně druhé opozice mezi Venuší ve Lvu a Marsem ve Vodnáři zvýší riziko nevěr a rozpadů mnohých partnerských vztahů. Na Aljašce, v Indonésii. Na Filpínách a v Japonsku výrazně stoupne riziko zemětřesení, výbuchů sopek a cyklónů, jelikož zde Saturn ( v kvadrátu s Lunou ) vychází či kulminuje a má tudíž největší sílu. Zvýšenou četnost požárů ( i lesních ), výbuchů a násilných trestných činů pravděpodobně přinese Mars kulminující a vycházející na východě Austrálie, na severozápadě Mexika, na středozápadě USA a Kanady.

1. - 3. červen - dění u nás i ve světě budou ovlivňovat velmi pozitivně působící konstelace. Merkur trigon Mars – uvolněná komunikace, obchody se budou hýbat, doprava by neměla váznout. V těchto dnech se na naší planetě narodí okolo miliónu dětí, ze kterých většinou vyrostou mimořádně kreativní, laskaví a oduševnělí jedinci díky velkému vodnímu trigonu mezi Venuší v Raku, Jupiterem ve Štíru a Neptunem v Rybách. Ideální dny pro návštěvy kulturních zařízení a pro setkání s přáteli.

Venuše konjunkce Jupiter republiky – úspěchy našeho státu na poli ekonomickém i v mezinárodních vztazích.

5. - 7. červen Slunce s Merkurem v kvadrátech s Neptunem – leckde na planetě může řádit vodní a vzdušný živel. Pozor na podvodníky a na popíjení lihových nápojů. Nevhodné dny pro důležitá jednání a pro podpisy významných smluv.

Merkur opozice Mars republiky – ostré přestřelky v médiích či na půdě parlamentu. Zvýšená četnost havárií.

9. - 11. červen Slunce opozice Mars republiky – naše sportovce a kriminalisty čekají ostré boje se svými protivníky, Merkur trigon Uran a Venuše republiky – vyznamenat se mohou naši vědci, výzkumníci a vynálezci.

Merkur trigon Luna republiky a sextil Uran republiky – úspěchy našich obchodníků a sportovců.

13. červen Merkur sextil Uran – vhodný den pro koupi výpočetní nebo komunikační techniky

14. - 15. červen Merkur trigon Slunce republiky, Slunce trigon Uran republiky – úspěchy našeho státu ve sféře vědy, ekonomiky a v mezinárodních vztazích, obchody by se měly hýbat.

16. červen Merkur opozice Saturn – váznout může komunikace i doprava

18. - 21. červen Merkur trigon Jupiter a Neptun – obchody se budou hýbat, produktivita práce stoupat . Vhodné dny pro důležitá jednání, pro podpisy smluv a pro uzavírání obchodů a pro seznamování se s vhodnými partnery.

Merkur konjunkce Jupiter republiky, Venuše konjunkce Neptun republiky – mimořádně pozitivní dny, kdy by lidé měli spolu uvolněně a přátelsky komunikovat, naše republiky by měla prosperovat a ve společnosti by měla panovat dobrá nálada.

23. červen Slunce sextil Uran – vhodný den pro koupi technických prostředků

26. - 27. červen Slunce opozice Saturn – poněkud nevlídnější klima v mezilidských vztazích i v přírodě, možnost zemětřesení, nevhodné dny pro důležitá jednání29. - 30. červen Merkur kvadrát Uran – technika se může vymykat zpod kontroly své obsluhy, možné výpadky počítačových a rozvodných sítí, četné karamboly v mezilidských vztazích i na cestách.

Ing. Richard Stříbný, Nerudova 39, 118 00 Praha 1, tel: 604 506 098, 241 441 141, skype: zrozenec , e-mail: richard@stribny.cz
Design by Vanavi.com
Doporučujeme: Astrologická společnost ČR