Horoskop týdne od 28. května do 3. června 2018

Horoskop týdne od 28. května do 3. června 2018

Od středy se astrologické klima pro naši republiku i pro svět bude vylepšovat a dá se usuzovat na to, že poslední květnové dny i počátek června přejí vylepšování vztahů stávajících či navazování vztahů nových. Výrazně k tomu přispěje i přechod Merkura ze zemského znamení Býka do vzdušného znamení Blíženců, ke kterému dojde ve středu 30. května v 1.49 hod SELČ. Tato Merkurova pozice ( setrvá zde až do 12. června ) by měla světu přinést lepší komunikaci mezi rozhádanými jednotlivci či znepřátelenými státy a urychlí výměnu zboží i tok informací. Lidé by měli spolu přátelsky a uvolněně komunikovat, obchody se budou hýbat. V tomto týdnu vytvoří tranzitující Jupiter ve znamení Štíra trigon na svou vlastní pozici v horoskopu republiky ve znamení Raka, takže by náš stát mohl uzavřít významné vnitropolitické i mezinárodní dohody. Úspěchy by měli zaznamenat naši obchodníci, diplomati i politici.Pondělí a úterý

Pondělí je z astrologického hlediska pro náš stát velmi náročný den, při kterém může stoupat počet karambolů na cestách i v mezilidských vztazích. ( Merkur kvadrát Saturn republiky, Mars kvadrát Slunce republiky ). V úterý v 16.19 hod nastává úplněk ( Slunce v Blížencích v opozici na Lunu ve Střelci ) a dá se tudíž předpokládat, že citliví jedinci budou poněkud podráždění a unáhleně reagující na podněty. Nicméně nuda by neměla být na pořadu dne, je to čas vhodný pro setkání s přáteli nad sklenkou dobrého moku.

Středa a čtvrtek

Poslední dva květnové dny jsou vcelku z pohledu astrologa pohodové. Komunikace by neměla váznout ( přesný trigon mezi tranzitující Venuší a Merkurem republiky ), Slunce v sextilu s Neptunem republiky také vybízí k návštěvám kulturních zařízení.

Pátek až neděle

O víkendu se na ekliptice vytvoří krásný útvar zvaný velký vodní trigon a to mezi Venuší v Raku, Jupiterem ve Štíru a Neptunem v Rybách. Díky tomu budou brány k vyšším duchovním stavům při meditacích či při rozjímáních pootevřeny, lidé by měli být k sobě vlídní a citliví. Na naší krásné planetě mohou být v tomto čase vytvořena umělecká díla nadčasové hodnoty, která mohou budit obdiv a úctu v lidech s různým náboženstvím. Také se dá říci, že světlo světa zejména v pátek a v sobotu spatří mnoho vynikajících umělců, psychologů a duchovních mistrů, kteří této planetě budou velmi užiteční.

Ing. Richard Stříbný, Nerudova 39, 118 00 Praha 1, tel: 604 506 098, 241 441 141, skype: zrozenec , e-mail: richard@stribny.cz
Design by Vanavi.com
Doporučujeme: Astrologická společnost ČR