Horoskop týdne od 16. do 22. dubna 2018

Horoskop týdne od 16. do 22. dubna 2018

Slunce se bude pohybovat až do pátečních 5.12 hod SELČ pohybovat znamením Berana spolu s Merkurem a s Uranem, což přeje zahajování nových a odvážných projektů. Zároveň však napětí k Marsu, Saturnu a Plutonu ve znamení Kozoroha naznačuje možnost chřestění zbraněmi mezi znepřátelenými zeměmi či mezi rozhádanými jednotlivci. Jen stěží se budou nalézat kompromisy, lid bude zneklidněn a vystrašen, zatímco zbrojaři, stavaři a oceláři si budou mnout ruce s vidinou, že přijdou velké zakázky při obnově válkou poničených měst a infrastruktury. Vyloučit nelze zemětřesení, sesuvy půdy či zřícení budov. Snad páteční přechod Slunce z ohnivého a mnohdy agresivního znamení Berana do smyslného a pragmatického znamení Býka přinese do přírody i do společnosti stabilizaci a zklidnění.Pondělí a úterý

Tento týden začíná novoluním ve znamení Berana, ke kterému dochází v pondělí ve 3.57 hod SELČ a díky tomu by lidé měli být hned po ránu většinou velmi aktivní a dynamicky se projevující. V 10.51 hod však Luna přechází do znamení Býka začne se přibližvovat k silné Venuši, kterou dostihne okolo úterní půlnoci. Díky tomu by lidé měli být schopni a ochotni své volné peníze investovat nejen do chutných jídel či nápojů, ale i do nákupu uměleckých děl a do návštěv kulturních zařízení.

Středa a čtvrtek

V těchto dnech dostihne Slunce na své pouti ekliptikou Urana ve znamení Berana a tato poněkud výbušnější konstelace může světu přinést jak překvapivé novinky vědy a techniky tak občasné výpadky počítačových a rozvodných sítí.

Pátek až neděle

O víkendu se bude Luna pohybovat znamení Raka ( od pátečních 16.26 hod do nedělních 19.09 hod ), což přeje výletům do přírody, cestám po stopách historie a návštěvám příbuzných.

 

Ing. Richard Stříbný, Nerudova 39, 118 00 Praha 1, tel: 604 506 098, 241 441 141, skype: zrozenec , e-mail: richard@stribny.cz
Design by Vanavi.com
Doporučujeme: Astrologická společnost ČR