Chronoekonomická analýza duben 2018

Chronoekonomická analýza duben 2018

1. - 10. dubna - první dubnová dekáda je z geopolitického hlediska velmi náročná a ve společnosti i v přírodě může docházet k dějům, které poškodí světovou ekonomiku, výměna zboží i informací může poněkud váznout. Nastartovány mohou být děje vedoucí jak k diplomatickým tak k ekonomickým válkám. Díky celní a daňové politice mohou být vypovězeny obchodní smlouvy a začne se měnit rovnováha ekonomických sil. Rozhoupne to trhy s komoditami i s akciemi.

10. až 16. dubna by se měla chronoekonomická situace stabilizovat, trhy mohou táhnout vzhůru akcie firem produkujících moderní technologie, a to zejména sféra informačních technologií, letectví a kosmonautika.

17. až 30. dubna by se měly rozhýbat trhy s realitami a se stavebninami, lidé budou schopni a ochotni své úspory investovat do věcí kvalitních, trvalejší hodnoty.

Mezi 24. a 26. dubnem však zapůsobí méně příjemný chronom, který opět zpomalí výměnu zboží a informací, doprava může váznout a stejně jak v první dekádě dubna lze očekávat zemětřesení, závaly v dolech či sesuvy půdy.

Chronomy specificky ovlivňující dění v naší republice jsou mezi 9. a 13. či mezi 25. a 27. dubnem vcelku harmonické a měly by našemu státu přinášet úspěchy na poli ekonomickém i v mezinárodních vztazích. Avšak mezi 1. až 7. nebo 15. až 24. dubnem se projeví nepříznivé chronomy, které mohou přinést komplikace vnitropolitické i v mezinárodním obchodě.

Ing. Richard Stříbný, Nerudova 39, 118 00 Praha 1, tel: 604 506 098, 241 441 141, skype: zrozenec , e-mail: richard@stribny.cz
Design by Vanavi.com
Doporučujeme: Astrologická společnost ČR